Me ei vahenda teiste tootjate puhastusaineid, tunneme oma tehase toodangut ja vastutame selle kvaliteedi eest. Premium Green Quality. sulge

Kõik vajalik sõidukite puhastamiseks ja poleerimistöödeks

PolishMaxWashMaxCareMaxInduMaxGaFoMaxToolsMax

...palju rohkem kui ühekordne puhastus

Maxoleni tööstuslik hooldussüsteem tagab maksimaalselt ohutu ja süsteemse lähenemisega alati ootuspärase puhtuse ja kaitse, kiiresti ja vähese töövaevaga

Ohutu kasutada

Ainete koostis on võimalikult ohutu kasutajatele ja sõidukile. Sa ei pea muretsema, säästad puhastatavaid sõiduki pindasid ka pikaajalisel korduval kasutamisel.

Vähe töövaeva

Ained toimivad kiiresti ja tööaeg on lühike. Tulemuseks on puhtad ja kaitstud pinnad vähese vaevaga. Optimaalne lahendus tööstuslikuks kasutamiseks, kui tööaeg on piiritletud.

Lihtne süsteem

Ained on universaalsed, 1 aine on mitmeks erinevaks otstarbeks.
Ained töötavad lihtsas süsteemis ja ka eraldi kasutades (samaaegsel kasutamisel ei teki ohtlike ühendeid).

Mõistlik hind ja tarneaeg

Soodne hind preemiumklassi puhastusainete hinnaklassis. Ainete kulu on väike tänu kõrgele kontsentratsioonile.
Lühike transporditee ja minimaalne tarneaeg nii Eestist kui Šveitsist.

Eripakkumised ja enimostetud tooted
Vaata ostukorvi → "CoatingApplicatorTowel" lisati ostukorvi.
Toodete saatmine pakiautomaadis on hetkel, alates 30€ tellimusest, üle Eesti TASUTA. Tarneaeg alates 2 tööpäevaVaata rohkem tooteid
Kindel partner

Kogemused aastast 1960

1Max Lehner Ag asutati 1960 a. Zürichis ja kuulub Euroopa juhtivate autokeemia tootjate hulka. Tuntud autotootjad Mercedes-Benz, Volkswagen ja Porsche kasutavad Maxolen autopuhastuskeemiat juba üle 50 aasta.

Šveitsi kvaliteet

2Maxolen esindab rahvusvaheliselt tuntud Šveitsi kõrget tootmiskvaliteeti, mis põhineb tradistioonidel, innovaatilisel teholoogial ja püüdlusel täiuslikkusele. Maxolen tooted on Swiss Made märgistusega.

Meie hoolime

3Maxolen hooldusvahendid on töö- ja looduskeskkonda võimalikult säästvad. Põhitooted on bioloogiliselt kergesti lagunevad, sisaldavad võimalikult vähe kahjulikke lahusteid ja on vähelenduvad, samas on säilitatud toodete efektiivne toime.

Teadmised

4Pakume Teile vajalikku väljaõpet. Anname Teile edasi teadmised, mille oleme omandanud aastakümnete jooksul. Saate teada kuidas hooldada efektiivselt ja pindasid kahjustamata, nii et puhtus ja kaitse on kauakestev ja pinnad säilivad pikaajaliselt.

Carlack NANO Care - eriline läige ja kaitse originaalpinda muutmata

CarlackNano

photo by: Tim@CleanYourCar

Tutvu tootevalikuga

Koostööpartneri terviklahendusega kaasneb

tasuta

Transport

Tasuta

Koolitused ja kasutajatugi

tasuta

Online tellimissüsteem

tasuta

näidistooted

 

Soovin tooteid proovida