Me ei vahenda teiste tootjate puhastusaineid, tunneme oma tehase toodangut ja vastutame selle kvaliteedi eest. Premium Green Quality. sulge

Mini suurpuhastus

Mustuse ja töökäigu kirjeldus

Sõiduki mootoriruum oli tugevalt määrdunud õli ja tolmuga. Auto salongipolstrid olid tolmused ning määrdunud liiva, õli ja poriga, istmed olid kollakad ja purused. Sõiduki klaasid olid rasvased ja sisaldasid kleebiste liimijälgi.

Kandsime jahtunud mootorile kere ja mootori leotusainet 35 CleanAll ja jätsime 5 minutiks toimima. Samal ajal kandsime velgedele pinnarooste ja veljepuhastajat 43T3 AcidFoamCleaner ning sõiduki kere alumistele osale tõrvaeemaldajat 8 TarRemover.

Pihustasime mootori ja kere leotusvahendiga 35 CleanAll kokku sõidukikere kõik pinnad, samuti uksevahed ja luugivahe. Loputasime põhjalikult surveveega kõik eelnevalt ainetega töödeldud pinnad ja pesime sõidukikere autošampooniga 13 CarShampoo. Kuivatasime sõiduki silikoonäärega kuivatusroobi ja sünteetilisest materjalist kuivatuslapi abil.

Eemaldasime suruõhuga mootorilt nõgusustesse pidamajäänud vee ja pihustasime ühtlaselt kogu moootoriruumile keredetailide hooldusvahendit 61 BlueStar.

Sõiduki polstritele ja mattidele pihustasime salongipuhastamise vahendit 32 Sauberman, õliplekkide puhul kere ja mootori leotusainet 35 CleanAll ja pärast lühikest toimeaega töötlesime pehme pintsli või harjaga ning loputasime lapi või ekstraktsioonimasinaga. Hiljem katsime kõik kunstmaterjalist salongidetailid ühtlaselt mikrokiud lapi ja keredetailide hooldusvahendiga 61 BlueStar.

Sõiduki klaaside pesemiseks kasutasime mikrokiudlappi ja klaasipsuvahendit 20 GlassCleaner.

Sõiduki rehvid katsime poroloonšvammi ja keredetailide holdusvahendiga 61 BlueStar.

Sind võib veel huvitada