-37%

EyeWashStation 500ml silmaloputusjaam silmapesuvahend naatriumkloriidlahus

19.0240.57

Silmaloputusvedelik 500ml tolmu, mustuse, puidu- ja metallikiude jm. mustuse eemaldamiseks silmast. Sobib kõikide ainete (va. hõbe) loputamiseks silmast – ka hapete ja leeliste puhul. Silmapesujaam saadaval koos seinakinnitusega ja ilma. Vastab DIN 15154 nõuetele.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Silmaloputusjaam silmapesuvahend naatriumkloriidlahus on steriilne silmaloputusvedelik, mis sisaldab 0,9% naatriumkloriidi. Eemaldab silmast tõhusalt tolmu, mustust, puidu- ja metallikiude jne. Sobib kõikide ainete (va. hõbe) loputamiseks silmast – ka hapete ja leeliste puhul. Vedelik on nahasõbralik. Ühest pudelist piisab 5-minutiks katkematuks loputuseks. Pudel on ühekordseks kasutamiseks, avatud või kasutatud pudel ei ole steriilne ja võib mustust silma kanda. Silmaloputusvedeliku säilivusaeg on 3 aastat. Pudelil on ergonoomiline otsik, mis võimaldab hõlpsasti vedelikku silma suunata. Saadaval komplektis koos seinakinnitusega ja ilma. Vastab DIN 15154 nõuetele.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • saada kiiret esmaabi silma sattunud ainete või mustuse korral
Kaal
0.5 kg