Kaitsevaha tõelisel nanotehnoloogial

Nanotehnoloogia on teadus, mille abil saab luua nanomõõdus materjale, kasutades ära nende täiustatud omadusi nagu kõrgem tugevus, kergem kaal, suurenenud valgusspektrikontroll ja suurem keemiline reaktiivsus, kui nende suuremahulised vastastikud. Kujutage ette toorainet, mille osakeste suurused varieeruvad mikromeetrilt millimeetritele võrreldes nanomaterjaliga, mille läbimõõt on 1 kuni 100 nanomeetrit, millel on ebatavalised füüsikalised ja elektroonilised omadused. Tehniliselt öeldes peetakse osakeste suurust alla 100 nanomeetri tõeliseks nanoks.

nanotehnoloogial Nano-skaala polümeerid, ühenduvad ennenägematult lakipinnaga, kinnituvad erakordselt tugevalt ja lisavad kaitsekihile tihedust, mis suurendab oluliselt vastupidavust keskkonnaohtudele ja karmidele elementidele.

Nano skaalal tootmine erineb molekulaarsest tootmisest, mis nõuab nanostruktuuride koostamistäpsuse kontrollimist. Selle täpsuse saavutamiseks võtab defektikontrollimine ja testimine rohkem aega, kuna see nõuab valikulist ja hoolikat käitlemist. Selle tulemusena suurenevad investeeringud seadmetesse ja tõusevad tootmiskulud.

2004. aastal täiustas ja parandas Carlack valemit, lisades uuenenud nano-tehnoloogia (iga molekul = 1 000 000 / mm3)  Carlack Systematic Care’i. Lihtsamalt öelduna tähendab see paremat kinnitumist lakipinnaga ja iseendaga, andes akrüülkaitsele suurema tiheduse. Kuigi on sarnaseid tooteid, mis kasutavad tihendusainena akrüülpõhiseid aineid, eristab rakendatav nanotehnoloogia seda selgelt.

Polüetüleen-akrüül  kaitsevaha koostis

Esmakordselt sünteesiti Saksamaal 1898. aastal, see on revolutsiooniliselt muutnud meie elu paljudes aspektides. Omadused on madal tugevus, kõvadus ja jäikus, kuid omab suurt elastsust ja löögitugevust.

Kaubanduslikule kõrgtihedusega polüetüleeni sulamistemperatuur on kuni 160 kraadi. See sulamistemperatuur on äärmiselt oluline, et taluda karme ilmastikutingimusi ja kuumust, eriti mootori piirkonnas. Akrüül suurendab kaitsetugevust ja annab erilise märgefektiga süvaläike.

Saksamaal juba 1934. aastal välja töötatud akrüül võeti kommertskasutusse 1950ndatel aastatel värvides. Akrüül on vees lahustuv, kuid muutub kuivades veekindlaks. Tänu oma kõvadusele võib see potentsiaalset pinda kuni 30% võrra tugevdada. Erilist tähelepanu pälvib materjali läbipaistvusele, mis võimaldab rohkem valgust katte sisse tungida ja laseb värvi metallikuosakeste läikel läbi paista. Asjast saab parema ülevaate kui uurida Carlack kaitsekihti mikroskoobi all.

Ultraviolett kiirguse kaitsega vahatamine

Ultraviolett (UV) valgus on osa kiirguste perekonnast, mida nimetatakse elektromagnetiliseks (EM) spektriks. UV on nähtava valguse lillast otsast kaugemal ja tal on väiksemad lainepikkused ja suurem energia. UV-kiirgusel on piisavalt energiat, et lõhkuda keemilisi sidemeid, et põhjustada ionisatsiooni protsess, kus elektronid eemalduvad aatomitest. Sellest tulenev vabanemine mõjutab aatomite keemilisi omadusi ja põhjustab nende keemiliste sidemete moodustamise või murdmise, mida nad muidu ei teeks. See kahjustab värvmaterjale, kuna põhjustab seda, mida me nimetame fotodegradatsiooniks või levinumalt pleegitusena.

Vaatamata UV-intensiivsusele on mõned värvitoonid eriti tundlikud nagu punane värv, mis tavaliselt kaotab oma värvi kõige kiiremini. Seda seetõttu, et igal värvil on konkreetne lainepikkus ja punane värv neelab kõik lainepikkused, välja arvatud need, mis on punases ribas, mis peegelduvad. See põhjustab värvi molekulaarsete sidemete agressiivsema lagunemise.

1993. aastal avastas Föderaalne Materjalide Agentuur (Berliin), et UV-kiirgused koos happe/mineraalveega võivad väga lühikese aja jooksul kahjustada värvi (tuntud kui vihmaplekid/vee söövitamine).

Selleks, et täielikult kaitsta värvi UV päikesekiirguse eest ja kõrvaldada  happe/kaltsineeritud vihmavee põhjustatud lakisöövitus probleemid, uuendati Car-Lack68 valemit. Sellel ajal ei pakkunud ükski teine ​​autohooldustoode sellise tugevusega kaitset.

Teerajaja lakipinna kaitsevahade ja silantite tootmises

1958 hakkas Helmut Reckling oma väikeses töökojas Bodeni järve kaldal katsetama uusi materjale auto lakikaitsevahendite tootmiseks ja asutas ettevõtte Carlack Chemie. Aasta hiljem jõudis turule toode Carlack 68, mis oli esimene täissünteetiline “autovaha” (autokaitse ja puhastusvahend) maailmas. Carlack 68 oli konkurentidest lihtsam autolakile pealekanda ja kaitse oli tugevam ja püsivam. Carlack uus toode oli oma revolutsioonilise tehnoloogiaga teistest ajas ees ja sai nimeks Carlack 68. Järgnevalt arendas Reckling välja puhastus ja kaitsevahendid ka lennukitele ja purjekatele.

Kaistevahad ja silantid kasutusel 35 riigis

Kuni tänaseni kasutab Carlack tootmises ainult kõige puhtamaid toormaterjale ja kuni tänaseni on ülimalt kompitseeritud tootmisprotsess lahendatud käsitööna. Carlack, Yachtlack, Aerolack ja Polylack esindavad Saksa inseneride tõeliselt häid oskusi ja arendamisvõimet. Tooteid eksporditakse 35de riiki Euroopasse, Ameerikasse, Indoneesiasse, Taisse jm. Alates 2012 on Carlack Gesellschaft für Technik und Handel mbH Šveitsi Max Lehner AG tütarettevõte.

Silant Saksa tehnoloogia kuldmedaliga

Uuendustele avatud mõtlemine ja pidev uurimistöö uute materjalidega on võimaldanud Carlack’il teha revolutsiooni lakihooldusvahendite maailmas ja seda juba mitmeid kordi. Carlack tootmisosakond on kombinatsioon traditsioonilisest tööjõust, kõige moodsamast tehnoloogiast, parimatest toorainetest ja sertifitseeritud tootmisprotsessist.

Toodete arendamisel väljutakse raamidest ja integreeritakse kõrgtehnoloogilisi kogemusi teistest tootmissektoritest. Carlack polüetüleen-akrüül segumaterjal, mis on võitnud tehnoloogiaauhinna, sisaldab spetsiaalseid polümeere innovaatilisest meditsiinitööstusest.

Need komponendid täidavad oma ülesandeid kunstliigestes ja on luude tsemendiks stabiliseerides implantaate. Valmistatud tooted pakuvad kasutamisel harukordset tulemust ja kasutusmugavust. Meie tootevalikus on tooted autodele- Carlack, purjekatele – Yachtlack, lennukitele – Aerolack ja kõigele muule, mis peab säilima ja hea välja nägema – Polylack.

Katisevaha Carlack 68 märgefektiga lakipind

Sertifitseeritud tootmiskvaliteet ja patenteeritud nanotehnoloogia

Lakikaitsevahend peab toimetama mikromeetri tasandil (0,001mm), mis võimaldab akrüül-polüetüleen komponentidele tugevama omavahelisele ühenduse ja eriti tugeva ühenduse autolakiga. Carlack spetsiaalse tootmistehnoloogia abil saavutatakse stabiilsed emulsioonid, mis ei lagune ka pika aja väitltel, see tähendab et toodetele ei teki pikaaegsel hoiustamisel setteid ja nad on koheseks kasutamiseks ka ilma loksutamata. Nanotasandil tugev kaitsekiht ei lase veepiiskadel kinnituda lakipinnale ega tuuleklaasile, vesi valgub tuulega sõidukilt maha. Uskumatu sügavusega näitusläike ja pikaajalise tugeva kaitse sõidukilakile ja kõikidele teistele siledatele pindadele annab Carlack, ilma pinna originaalviimistlust jäädavalt muutmata ja veetilga kuivamisjälgede tekketa võrreldes keraamilise kattega.