-37%Hot

G460 Desinfektsion desinfitseerimisvahend desovahend desoaine desinfitseerija desinfektant

19.852,392.76

Kastutusvalmis desinfitseerimisvahend parima Šveitsi kvaliteediga. Desinfitseeri nahk, käed ja pinnad hoonetes, avalikus ruumis ja sõidukis. Jalanõude desinfitseerimiseks ja ebameeldiva lõhnaallika kiireks eemaldamiseks. Säästlik käenahale, kiirelt hajuva meeldiva heaoluaroomiga. Sobilik toiduga kokkupuutel. Terviseameti reg. nr:1985/20.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Desinfitseerimisvahend desovahend desoaine desinfitseerija desinfektant, ametlikult heaks kiidetud desinfitseerimisvahend gripi- ja koroonaviiruste vastu võitlemiseks (Šveitsi terviseameti BAG loetelus, FOPH approval: CHZN1921, Eesti Terviseameti reg. nr:1985/20). 3-kordselt efektiivne hügieeniline desinfitseerimine. Viiruseid, baktereid ja seenhaigusi hävitav. Nahk, käed ja pinnad. Ohutu toiduga kokkupuutel. Sisaldab nahka niisutavaid komponente. Aldehüüdivaba. Kasutusvalmis.

Kasutamine

Kandke oma kätele / pinnale 2-5 ml desinfitseerimisvahendit, hõõruge korralikult sisse ja lase kuivada / toimida. Toimeaeg 30 sekundit standardsete bakterite (sh salmonella, listeria ja kampülobakter) jaoks, 30 sekundit pärmi / Candida jaoks, 60 sekundit mükobakterite jaoks, 30 sekundit ümbrisega viiruste jaoks (nt gripiviirused, koroonaviirused). Sõiduki desinfitseerimisjuhend.

Koostis

Põhi toimeaine etanool (>70%, 60-70 g / 100 g). Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Silma sattumisel loputada rohke veega, vajadusel pöörduda arsti poole. Piiramatu säilivusaeg tihedalt suletud originaalpakendis. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • universaalset kasutusvalmis desinfitseerimisvahedit kätele ja pindadele
  • ennetada koroonaviirusesse jt. nakatumist
  • käenahka säästlikke niisutavaid komponente, mis võimaldab järjepidevat kasutamist
  • tagada ohutust toiduainetega kokkupuutel
  • kiirelt hajuvat meeldivat heaoluaroomi
  • desinfitserida halva lõhna allika jalanõudest ja värskendada jalanõusid meeldiva aroomiga
  • eemaldada pahad lõhnad tekkejuure tasandil
  • ametlikult Eesti Terviseametis registreeritud ja kontrollitud toodet
  • kiiret toimet, puhtaid koostisosi ja parimat Šveitsi kvaliteeti
Kaal
-
Suurus

5L pumbaga, 200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/