4,5 miljonit seadmetesse investeerinud HITEC Car Lovers pesula kasutab juba aastaid Maxolen hooldussüsteemi

Car Lovers (Austria) autohoolduskett investeeris Linz Pasching hoolduskeskuse pesulaseadmetesse ca 4,5 miljonit eurot. Automaatpesula suudab teenindada 1100 autot päevas. Automaatpesuseadmed on paigaldanud firma DICO. Samasugust automaatpesuseadet kasutab Audi tehas Neckarsulmis (Saksamaa), mida läbib iga tehasest väljunud uus sõiduk.

Tegemist on täisautomaatese pesulaga, kus lint veab sõidukid pesutunnelisse. Kohe pärast tunnelisse sisenemist mõõdab elektroonika sõidiuki üle. Juhtimisarvuti häälestab iga pesurulli ja töösurve täpselt vastavalt sõiduki pikkusele, teljevahele ja sõiduauto kontuuridele.

Harjased on valmistatud mikrokiudmaterjalist ja on lakile eriliselt õrnad. 85% kasutatavast veest taaskasutatakse ja ülejäänud täiendatakse vihmaveega.

Kuni 200 salongipuhastust liikuva põrand-lindi peal päevas

Pärast välipesu saab ilma ettebroneerimiseta kasutada salongipuhastusteenust. 4 teenindajat sooritavad salongihoolduse 15-20 minuti jooksul. Auto asub samal ajal liikuval põrand-lindil. Klaasiga eraldatud kohvikust saab “Saubermenide” töökäiku jälgida. Tihedamatel päevadel teostab Car Lovers meeskond kuni 200 sõiduki sisepuhastust.

Car Lovers soodsaim välispesu 9,30 EUR (2018 aastal), kliendikaardiga 8,30. Välispesu- ja salongipuhastuspakett maksab 41,50, kliendikaardiga 35,50. Pakutakse ka täielikku sõiduki ettevalmistust, mille hind sõltub auto seisukorrast.

Car Lovers kasutab automaatpesulas, salongipuhastusel ja lakihooldustöödel Maxolen hooldussüsteemi, väärtustades sellega töötajate, töökeskkonna ja looduskeskkonna ohutust ja saavutades tulemused kiiresti, ilma kvaliteedi arvelt kompromisse tegemata.

Maxoleni hoolduvahendid on madala VOC sisaldusega, ei sisalda fosfaate, AOXi, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate ja on bioloogiliselt kergesti lagunevad. Maxoleni kasutamisel tekkiv loputusvesi sobib vastaval töötlusel korduvkasutamiseks.

Eestis on Maxoleni kasutavate ettevõtete arv viimastel aastatel pidevalt kasvanud, jagades nii Euroopa modernsemate tööstuslike puhastusettevõtete väärtusi.

Allikad ja pildid: nachrichten.at, carlovers.at, liferadio.at

Ostukorv

Back to Top