Carlack 68 Classic NANOkaitse silant pinnakaitse näitusläike püsikaitsevaha lakipuhastus

33.92

NANOkaitse silant mitteabrasiivse puhastava toimega, kuivale või niiskele pinnale. Sügava märgefektiga läike andmiseks uuele või kasutatud sõidukile ja kõigile teistele siledatele pindadele. Puhastab õrnalt ja kaitseb 160-kraadise kuumuse, UV-kiirguse, setete ja mustuse eest. Sobib lakile, mittepoorsetele plastikutele, metallile, vinüülile, kroomile, keraamikale ja klaasile. Autole, õhusõidukitele, paadile, valamutele, segistitele, dušiklaasidele jne. Tõeline kõrgtehnoloogiline pinnahooldusklassika!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

NANOkaitse silant pinnakaitse näitusläike püsikaitsevaha lakipuhastus. Carlack 68 Classic mitte ainult ei puhasta vaid jätab ka lakipinnale tugeva ja vastupidava akrüül-polüetüleen kaitsekihi, mis on vastupidav külmale, kuumale (160 kraadi), UV kiirgusele ja on kahanemiskindel. Annab pinnale uskumatult sügava märgefektiga näitusläike. Revolutsioonilisel tehnoloogial põhineva tootega on sõiduki lakipinda lihtne ja ohutu töödelda nii käsitsi kui masinaga.

Carlack 68 Classic puhastab lakipinda, seejuures toote koostises ei ole abrasiivseid aineid. See võimaldab kasutada toodet korduvalt ja pikaajaliselt ilma lakikihti kahjustamata. Toode ei muuda laki ja originaalpindade koostist jäädavalt nagu keraamilised tooted.

Carlack on tuntud professionaalsete showautode ettevalmistajate seas. Carlack kasutab nanotehnoloogiat (iga molekul = 1000000/mm3), mis annab akrüül-polüetüleen komponentidele tugevama omavahelisele ühenduse ja tugeva ühenduse sõiduki lakiga. Carlack sobib ideaalselt laki puhastajaks ja peegelsileda pinna ettevalmistamiseks, et siis peale kanda Carlack LONG LIFE akrüülvaha silant UV kaitsega või oma lemmik karnauba sisaldusega kaitsevaha. Nii saavutab lakipind erakordselt sügava läike ja ilusa märgefekti.

Carlack kaitseb UV kiirguse ja happe/mineraal vihmavee kombinatsioonis tekkiva lakikahjustuse eest ja kuni 160-kraadise kuumuse eest. 1993 avastas Berliini Riiklik Materjalide Agentuur UV halva mõju autolakipinnale. Carlack Complete täiustati nii et see kaitseb autot täielikult UV kiirguse eest. Ükski teine silant ei anna lakile sellise tugevusega kaitset nagu Carlack 68 Classic.

Carlack 68 Classic saab kasutada lisaks sõidukilakile mittepoorsete plastikute, metalli, vinüüli, kroomi, keraamika ja klaasi peal. Auto, paadi ja lennuki hooldamiseks. Sobib kõikide siledapinnaliste kraanikausside, vannide, dušikabiinide, pliitide, segistite, töötasapindade õrnaks puhastamiseks ja kaitsmiseks setete eest. Ainet saab kanda otse niiskele pinnale. Ekstra tugeva läikeastme ja kaitse saavutamiseks võib pinda pärast Carlack Classic eemaldamist töödelda lisaks Carlack LONG LIFE Akrüülvaha silant UV kaitsega.

Kasutamine

Pese sõiduk/pind nagu tavaliselt. Kulunud ja mustust täis lakk tuleb eelnevalt puhastada puhastussaviga või poleerimise teel. Kanna mikrokiudlapi või švammist aplikaatori abil siledatele pindadele õhuke (liialt paksu kihti on reskem pärast kuivamist maha pühkida) kiht Carlack 68 Classic. Ära töötle tugeva päikese käes. Võib kanda kuivale või otse niiskele pinnale. Oota vähemalt 10 minutit. Pärast kuivamist pühi tootejäägid ära puhta pehme mikrokiust lapiga. Carlack 68 Classic veega lahjendades saab lisaks kasutada pihustusvahana näiteks sõiduki või pinna kuivatamise ajal. Õhusõidukite töötlemisel kasuta mikrofiiberlappide asemel puuvillaseid rätikuid staatilise elektri vältimiseks.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silokoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

 • mugavalt käsitsi või masinaga pealekantavat vahendit, mis saavutab uskumatult sügava märgefektiga näitusläike
 • kaitsta lakki maanteemustuse, tõrva, asfaldi, linnuekskremendi, agressiivse puhastuskeemia ja mikrokriimustuste eest mitmete kuude vältel
 • kaitsta lakipinda UV kiirguse, külma, kuuma (160 kraadi) ja kahanemise eest
 • puhastada lakipinda keemiliselt pooridesügavuselt
 • puhastada ja kaitsta autot, lennukit, paati, märgruume ja teisi siledaid tasapindasid
 • võimalust kanda vahendit niisekle lakipinnale ja säästa aega
 • vahendit, mis sobib auto kõigile siledatele mittepoorsetele pindadele nagu plastik, metall, vinüül, keraamika, klaas
 • vahendit, mis sobib hoonetes kõikide siledapinnaliste kraanikausside, dušikabiinide, pliitide, segistite, töötasapindade õrnaks puhastamiseks ja kaitsmiseks setete eest
 • vahendit, mida saab veega lahjendades kasutada pihustusspreina
 • patenteeritud nanotehnoloogiat, mis loob lakipinnaga eriti tugevalt haakuva akrüül-polüetüleen kaitsekihi
 • vastupidiselt keraamilistele toodetele laki ja originaalpindade koostist püsivalt mitte muuta
 • maksimaalset veetilgavabat ja veejäljevabat isekuivavat, kihtidena vett ja mustust hülgavat toimet (sheeting)
 • revolutsioonilist Saksa ja Šveitsi tehnoloogiat, mida on pidevalt täiendatud juba alates aastast 1958
Kaal
0.5 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

8

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

UV-kaitse

On

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

500ml

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Lahustid

Lahustivaba koostis

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/