-37%

WashGloves autopesukindad pigieemalduskindad veljepesukindad

Original price was: 13.27€.Current price is: 8.36€.

Korduvkasutatavad keemiakindlad sõrmikud pigieemalduseks, veljepuhastuseks ja pinnarooste eemaldamiseks vastupidavast lateks- ja neopreenmaterjalist. Painduvad, higistamisvastased ja mugavad. Lahusti- ja happekindlad. EN 388: 2010, EN 374-2, EN374-3. Musta värvi. Suurused L, XL.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autopesukindad pigieemalduskindad veljepesukindad neopreen-lateksmaterjalist sõidukite pesemiseks, pigieemaldustöödeks ja hapetega töötamiseks. Õhuke puuvillapuru vooder aitab ära hoida käte higistamist. Sõrmikutel on parema haarde tagamiseks reljeefne peopesa ja sõrmeotsad. Suurepärane haare kuivades ja niisketes oludes. Antibakteriaalne ja seenhaigusi mitte tekitav. Väljastpoolt klooritud. Töökindad on hea painduvusega, elastsusega ja puutetundlikusega. Vastab normidele EN 388: 2010, EN 374-2, EN374-3.

Kindad hoiavad hästi oma kuju ning neid saab kiiresti kätte panna ja käest ära võtta, vastavalt vajadusele. Kindad on korduvkasutatavad ja pikaajaliselt vastupidavad. Vajadusel saab kindaid kasutada turvaliseks pigieemaldusvahendi ja pinnaroosteeemaldaja töötlemiseks sõiduki lakipinnal. Pärast igat kasutamist loputa kindad puhta veega ja pane kuivama. Kinnaste täpset kemikaalisobivust saab kontrollida kemikaali ohutuslehelt. Kiireks kätte panemiseks ja käest äravõtmiseks on soovitav kasutada number suuremaid. Jõudu tööle!

Toode on õige Sinule kui soovid

  • vältida ainetega kokkupuudet ja ohutumalt töötada
  • vältida käte vigastamist ja kemikaalisöövitust
  • korduvksutatavaid kindaid pigieemalduseks ja veljepesuks
  • kindaid pigieemaldusvahendi ja pinnaroosteemaldaja töötlemiseks lakipinnal
  • kindaid kiiresti kätte panna ja käest ära võtta vastavalt vajadusele
  • hea vastupidavusega mugavaid töökindaid
Kaal
0.01 kg
Suurus

L, XL