-37%Hot

MaxCleaningClothGrey kuivatuslapp salongipuhastuslapp märgpuhastuslapp koristuslapp

Original price was: 12.66€.Current price is: 7.98€.

Universaalne märgpuhastus ja kuivatuslapp professionaalidele. Kuivatab triibuvabalt ja puhastab pooride sügavuselt kõik lakitud kõrgläikelised ja matid pinnad, riidest ja nahast polstrid ja istmed. Kindel tõestatud kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kuivatuslapp salongipuhastuslapp märgpuhastuslapp koosneb uuenduslikust kombineeritud sünteetililisest seemisnahast ja mikrofiiber materjalist, mis sobib ideaalselt sõidukite ja ruumide puhastamiseks ja suure veehulga kuivatamiseks. Uuenduslik materjal on optimaalselt pehme ja painduv ning ei kahjusta puhastatavaid pindasid.

Puhastuslapi eriline struktuur teeb pindade puhastamise oluliselt kiiremaks ja põhjalikumaks. Puhastuslapiga on poorsete pindade nagu sõiduki armatuur ja uksepolstrid puhastamine efektiivne ilma eraldi harja kasutamata. Lapiga on hõlbus puhatada teksiil, nahk ja kõiki teisi kunstmaterjale. Materjali eriline struktuur aitab mustust kiiresti lapisisse juhtida. Lapi loputamisel eraldub mustus hõlpsalt ja ei jää kiude vahele kinni. Lapp ei vaja põhjalikku pesemist.

Tänu lapi heale imamisvõimele saab kiiresti mustust eemaldada tekstiilmaterjalidelt, põranda- ja laepolstritelt. Tänu suurendatud imamisvõimele saab sõidukit või märgruume kuivatada kiiresti ja veejälgi jätmata. Sobib sõiduki lakipinna ja kõrgläikeliste pindade puhastamiseks ja kuivatamiseks absoluutselt veetriibuta.

Suurte mõõtmetega: 50x40cm. Värvus: hall. Materjal: 70% polüester 30% polüamiid. Kate: 100% polüvinüülalkohol. Kaal pinnaühiku kohta 245 g/m2. Paksus 1,45 mm. Veeimavus kuivana 550%. Pesemissoovitused: 60°C, vältida tugeva aluselisi ja tugevaid valgendusvahendeid (kloor), peske sarnaste värvidega. Suurim pesemistemperatuur: 95°C.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • puhastada kiirelt ja põhjalikult struktuurseid pindasid ilma harja kasutamata
  • tugeva imamisvõimega lappi, mis sobib suurte pindade kiireks kuivatamiseks ja ei jäta triipe
  • eemaldada kiiresti ja ohutult mustust tekstiil- ja põrandapolstritelt
  • eemaldada plekke sõidukisalongis või viimaseid kangekaelseid putukajälgi ja pigitäppe üheaegselt kuivatamisega
  • antibakterjaalset toimet
  • otstarbekalt suurte mõõtmetega phastuslappi 50 x 40 cm
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit professionaalidele
  • kindlat kvaliteeti, mis säästab tööaega ja kindlustab perfektse tulemuse!
Kaal
0.01 kg