-37%Hot

Original price was: 6.99€.Current price is: 4.40€.

Suurepäraste puhastusomadustega uuenduslikust materjalist pesušvamm professionaalseks sõidukipesuks. Käepärane kitarrikuju, kerge kaal ja optimaalne veeimavus annavad olulised eelised suuremahulistel pesutöödel. Pikajaliselt vastupidav. Mõõtmed 22x11x6,5cm

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autopesu švamm pofessionaalne. Suurepäraste puhastusomadustega ja uuenduslikust vahustatud polüuretaan-eeter materjalist pesušvamm kõikide sõiduki välisdetailide ja sõidukisalogi polstrite ja nahkistmete materjalisäästlikuks pesemiseks. Suured poorid aitavad juhtida mustuse sügavale švammi sisse ja hõlpsasti välja loputada, mis võimaldab töötada maksimaalselt kiiresti ja kriimustuste vabalt. Saavuta põhjalik puhtus pinnasäästlikult.

Tavapärasest poroloonist elastsem materjal annab hea purunemiskindluse ja tagab töövahendi pikaajalise vastupidavuse. Materjali kerge kaal ja optimaalne veeimavus tagavad parima tööergonoomika, mis lihtsustab ja kiirendab teie pesutööd veelgi. Pesušvammi käepärane kitarrikuju ja optimaalsed mõõtmed 22x11x6,5cm tagavad mugava ja kindla haarde. Suurepärane töövahend rohkearvulisteks pesutöödeks professionaalidele.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pesta sõidukit põhjalikult ja kiiresti, kriimustusevabalt
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit
  • ergonoomilist ja kerget töövahendit
  • vähem töövaeva rohkearvulistel pesutöödel
Kaal
0.03 kg
Mõõtmed
22 × 11 × 6.5 cm