-37%Hot

AirFoamGun 1L 3L ja paagita suruõhu vahupüstol pesupüstol

127.62284.77

Suruõhul töötav vahupüstol aktiivvahu pealekandmiseks, 1L ainepaagiga, 3L ainepaagiga ja pesuaine juurdevoolu voolikuga mudel. Genereerib tiheda ja paksu vahu, väikese ainekuluga. Töörõhk: 6,3-8 bar.

Järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 10-15 päeva
Soome 14-19 päeva
Läti 14-19 päeva
Leedu 14-19 päeva
Rootsi 14-19 päeva

Suruõhu vahupüstol pesupüstol aktiivvahu ja šampoonide pealekandmiseks. Impulss vahugenaraator tekitab eriti kuiva ja jäiga vahukihi ja seda väikese ainekuluga. Vahumeetodil puhastamisel tekib oluliselt vähem saastunud vett võrreldes klassikalise pesumeetodiga. Vaht võimaldab pikemat kontaktiaega ja aine toime on tugevam. Sobib Maxolen leotus-aktiivvaht sõdukikerele 43T1 FoamCleaner ja 43W9 FoamParty pealekandmiseks ja kõigi teiste Maxolen autošampoonidega ja leotusvahenditega (13, 50). Valikus 1L ja 3L pesuainepaagiga ja pesuaine juurdevoolu voolikuga mudel.

Puhastatavad pinnad ei puutu ülemääraselt kokku niiskuse ja puhastuslahusega. Vaht lahustab ja niisutab enamjaolt pindade peal olevat mustust ja lahustunud mustus eemaldub kergesti. Nii säästad puhastatavate pindade eluiga, sõiduki vahakihti ja lakipinda. Vaht püsib kauem pindadel, eriti vertikaalsetel pindadel ja võimaldab pikemat kontaktiaega, nii on võimalik efektiivselt kasutada madala lahustisisealdusega leotusvahendeid ja ainekulu on oluliselt väiksem.

Omadused

Töörõhk: 6,3-7 bar (1L ja 3L), 6,3-8 bar (voolikuga) kaal: 0,87kg (1L), 3kg (voolikuga), õhutarbimine: 245 l/min (ca 6,3 bar juures), suruõhuühendus: 360 kraadi suruõhuvoolikuliides, ainepaak: 1L või 3L või topelt-voolik 12m. Vahu regulaatorotsik, koonusest kuni lapiku joani. Korgile saab lisada ka erinevaid väiksemaid pudeleid. Rõhuregulaator seadme küljes. Sobivus ainetega pH 2-12.

Toode on õige sinule kui soovid

  • pindadele maksimaalselt ohutult, kuid samas tõhusat puhastust
  • väikest ainekulu ja vähem saastunud vett
  • kanda kiiresti tugevat ja jäika vahtu suurele pinnale
  • pikka kontaktiaega
  • integreeritud rõhuregulaatorit
  • 360 kraadi voolikuliides paindlikuks käsitlemiseks
  • vajaliku suurusega ainepaaki või voolikuga pesuaine juurdevoolu
Kaal
-
Mudel

1L, 3L, Ainevoolikuga 12m