-37%

Original price was: 11.93€.Current price is: 7.52€.

Käepärane švamm polstrite ja istmete materjalisäästlikuks pesemiseks või hooldusvahendite, nahakreemi ja salongihooldusvahendite pealekandmiseks. Sobib ka sõidukidetailide välispesuks. Pikaajaliselt vastupidavast kvaliteetsest poroloonmaterjalist. Mõõtmed L150xK80.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Polstri naha salongi pesušvamm. Kindlalt käes püsiva ümara kuju ja optimaalse suurusega pehme švamm nahkpolstrite ja istmete märgpuhastuseks ja pesemiseks. Nahast ja vinüülist salongidetailidele hooldusvahendite kandmiseks. Tänu suurele veeimavusele sobib hästi sõiduauto uksevahede, velgede ja mootorratta detailide pesemiseks. Nahkdiivani pesemiseks ja hooldamiseks. Efektiinve, kuid samas õrn, pooridesügavune puhastus ilma materjali värvipigmenti rikkumata.  Kvaliteene pikaajaliselt vastupidav poroloonmaterjal. Mõõtmed ca L150xK80.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • nahkistmete ja vinüüldetailide pesemiseks ohutut tarvikut, mis on õrn materjalidele
  • kanda detailidele hoodlusvahendeid
  • autopesuks sobiva elastsuse ja imavusega švammi, mis soodustab vahu teket
  • ergoonoomilist ja mugavalt käesitletavat töövahendit
  • pikaajaliselt vastupidavat tarvikut
Kaal
0.02 kg
Mõõtmed
15 × 80 cm