-37%

Clean Master Gloria 5L surveprits survepihusti veljehappele ja leotusainele

84.35

Surveprits käsipumbaga 5L vastupidavast plastikmaterjalist hapete ja aluste kiireks pihustamiseks. Mugav käsitleda tänu kergele kaalule 1,8kg.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Surveprits survepihusti veljehappele käsipumbaga 5L. Happeliste ja aluseliste ainete pealekandmiseks pH 2-12. Tugevast keemikaalidele vastupidavatest plastikmaterjalidest. Sobib näiteks Maxolen veljehappe 6A pihustamiseks ja Maxolen kere- ja mootorileotusvahend 35 CleanAll pihsutamiseks. Ei obi kasutamiseks kütusele ja õlile. Mugav käsitleda tänu kergele kaalule 1,8kg.

Varustatud suure jõudlusega käsipumbaga, tugevdatud PVC materjalist voolikuga ja plastikust pihustustoruga 50cm, millel on happekindel lapikdüüs. Läbipaistev mahuti aineskaalaga. Tänu korpuse erikujule seisab stabiilselt püsti. Õlal kantav. Maksimaalne töörõhk 3 bar.

Eelised

  • vastupidav käsipumbaga surveprits kvaliteetsest plastikmaterjalist
  • vähem töövaeva tänu kergele tühikaalule 1,8kg
  • suur ainepaak kogumahuga 7L, millest 5L on vedelikule
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit tuntud tootjalt
Kaal
1.83 kg
Mõõtmed
22 × 21 × 55 cm