-37%Hot

WashBucketSelect 20L autopesuämber liivapüüdur kaas rattad

10.72102.36

Koosta enda vajadusetele vastav pesuämber professionaalse lisavarustusega. 20L tugevast plastikust autopesuämber, liivapüüdur kriimustuste vältimiseks, kaas ja rattad kiireks ja kvaliteetseks šampoonipesuks ja töövahendite loputamiseks.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autopesuämber, liivapüüdur, kaas, rattad – komplekteeri enda vajadusetele vastav pesuäber professionaalse lisavarustusega. Tugevast materjalist pesuämber on 20l mahutavusega, millele saab soovi korral lisada liivapüüdmis sõela, ämbrikaane ja rattad.

Sõiduki käsnaga pesemisel koguneb šampoonivee või loputusvee ämbripõhja liiv ja mustus, mis kriimustab sõiduki värvikihti. Spetsiaalne ämbri põhja asetatav liivapüüdmisrest takistab liiva ja mustuse ämbripõhjast švammiga tagasikandmise sõidukile.

Käsipesuämbri saab soovi korral katta tugeva plastikust kaanega sisu mahaloksumise vältimiseks transportimisel või istumiseks. Kaas on keermega ja võimaldab pesuämbri tihedalt sulgeda.

Rattad aitavad ämbrit kergesti liigutada ümber sõiduki ja hoida pesuvahendit võimalikult puhastatava pinna lähedal. Väheneb läbitav vahemaa autošampooni võtmiseks ja töövahendi loputamiseks, paraneb töökiirus ja kvaliteet.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • optimaalse suurusega, tugevast plastikust, sangaga pesuämbrit
  • pesta sõidukit kriimustamata tänu liivapüüdurile
  • tugeva kaanega tihedalt suletavat pesuämbrit
  • ratastega pesuämbrit mida on lihtne ja kiire töökoha lähedale liigutata
  • pikaajaliselt vastupidavat tarvikut professionaalidele
Kaal
-
Mõõtmed
-