Hot

13 Car Shampoo autošampoon autopesušampoon käsipesušampoon autopesugeel

14.231,236.13

Tugeva puhastusvõimega ja lakki toitvate koostisosadega autopesušampoon. Rohke veega 1:200 lahjendatav ja väikese ainekuluga kontsentraat. pH-neutraalne, käenahasõbralik ja mittelenduv koostis. Täiuslik läikiv pesutulemus parima Šveitsi kvaliteediga.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autošampoon autopesušampoon käsipesušampoon autopesugeel on suure puhastusvõimega ja tänu lisatud koostisosadele lakikihti toitev ja vahakihti säästev ning taastab pikaks ajaks ilusa läike. Koostisosad imenduvad kiiresti. Eriliselt libe pesugeel võimaldab kriimuvabat ja põhjalikku pesuetappi ilma plekiliseks kuivamiseta.

Kõrgelt kontsentreeritud 1:200, tugevalt vahutav ja pH neutraalne šampoonigeel on õrn käenahale ning on värske lõhnaga, mis teeb töö meeldivaks. Ei jäta pindasid laiguliseks, rasvaseks ega triibuliseks. Annab lakipinnale ilusa läike. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Kasutamine

Šampooni kontsentraat lahjendada veega 1:200. Peale kanda švammiga. Alusta pesemist ülemistest detailidest liikudes allapoole. Velgedede pesemiseks on mugavam kasutada varrega pehmet harja. Veega põhjalikult loputada ja seejärel pind kuivatada kuivatusroobi, sünteetilise või nahast kuivatuslapiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kerge vaevaga puhtaid pindu tänu heale puhastusvõimele
  • kriimuvabat tööd ja lakki toitvaid koostisosasid
  • säästa vahakihti ja lakipinda
  • väikest ainekulu ja tugevat kontsentraati
  • tugevat vahtu ja meeldivat lõhna
  • säästa käenahka tänu neutraalsele pH-tasemele ja mittelenduvatele komponentidele
  • kvaliteetset plekitut tulemust
Kaal
-
Suurus

200L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

6-8 (neutraalne)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/