-37%

InteriorGloves salongipuhastuskindad koristuskindad higistamisvastased

Original price was: 6.31€.Current price is: 3.98€.

Korduvkasutatavad kemikaalikindad nitriilkindad higistamisvastase voodriga sõidukisalongi puhastamiseks, pesemiseks ja teisteks töödeks autoremondist kuni toiduainetööstuseni. Kerged, õhulised ja mugavad. Õlikindlad ja happekindlad. Sinist värvi. Suurused L, XL.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Salongipuhastuskindad koristuskindad higistamisvastased voodriga sõrmikud sõiduki salongipuhastuseks ja teisteks töödeks ümber sõiduki. Korduvkasutatav kinnas sobib kasutamiseks nii kuivas, märjas kui ka õlises keskkonnas ning on lubatud kasutada ka toidukäitlemiseks. Kindal on ultra-õhuke 0,025mm polümeerkomposiit vooder, mis neelab kuni 10x rohkem niiskust kui puuvillased kindaad, mille tulemusena jäävad käed kauem kuivemaks ja kindaid on mugavam kanda.

Kindaid saab kasutada, pesta ja kuivatada kuni 3x ilma, et voodri imavusvõime väheneks. Kaitseb staatilise elektri tekkimise eest. Sobib autotööstusesse, toiduainetööstusesse, metallitööstussse, ehitusele, puhastuskemikaalidega, hapetega ja õlidega töötamiseks. Kerged, paindlikud ja mugavad. EN374 Tüüp B keemia kaitse.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • vältida ainete kokkupuudet kätega ja naha mehaanilist vigastamist
  • kindaid kiiresti kätte panna ja käest ära võtta vastavalt vajadusele
  • vältida käte higistamist tänu polümeerkomposiit voodrile ja õhulisusele
  • pikema randmeosaga kindaid mida saab vajadusel ainete kaitseks teistpidi voltida
  • universaalseid kindaid paljudeks töödeks sõidukist kuni toidutööstuseni
  • ennast pikaajaliselt tõestanud töökaitsevahendit
Kaal
0.01 kg
Suurus

L, XL