-37%

MicrofiberCrazyGrey380 mikrokiudlapp mikrofiiberlapp universaalne

Original price was: 3.97€.Current price is: 2.50€.

Universaalne mikrofiiberlapp paljudeks erinevateks hooldus- ja puhastustöödeks ümber sõiduki ja ruumides. Kriimustamist ärahoidva lõigatud äärega. Üks pool on pikema ja paksema struktuuriga, teine pool on lühema ja tugevama struktuuriga. Suurus 40x40cm.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Mikrokiudlapp mikrofiiberlapp universaalne paljudeks erinevateks sõiduki hooldus- ja puhastustöödeks. Kriimustamist ärahoidva lõigatud äärega. Üks pool on pikema ja paksema struktuuriga, teine pool on lühema ja tugevama struktuuriga, näiteks poleerimispastade, vahade ja siilantite pealekandmiseks ja eemaldamiseks lakipinnalt on hea kasutada vastavalt vajadusele lühema või pikema strukruutiga poolt, et saavutada maksimaalne töökiirus ja kriimuvaba tulemus.

Mikrokiudlapp sobib sõidukisalongi märg- ja kuivpuhastamiseks, tolmu pühkimiseks, klaaside pesemiseks, vahatamiseks ja poleerimistöödeks, salongihooldusvedelike pealekandmiseks, velgede puhastamiseks, puhastussavi kasutamisjärgselt jääkide eemaldamiseks, lakipinna puhastus-, hooldus- ja kaitsevedelike pealekandmiseks. Sobib eriti ohutuks sõidukikere kuivatamiseks pärast põhjalikku pesu. Tööstuslikuks kasutamiseks ja hoonete puhastamiseks. 380g/m2, 40x40cm, hall.

Hooldamine

Pesta 60 kraadi juures eraldi või sama värvitooni asjadega. Mitte triikida ja mitte pesta kloori siseldavate ainetega ja mitte kasutada pesupehmendajat. Pärast iga kasutust loputada sooja veega.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • optimaalset käepärast suurust 40x40cm ja kohevust 380g/m2, mis sobib paljudeks erinevateks töödeks
  • lõigatud servaga mikrokiudlappi, mis sobib ka kõige tundlikumate pindade töötlemiseks
  • vahatada ja poleerida auto lakipinda kriimustamata
  • pehmet lappi millega puhastada ja pesta aknaid, plastikut, kroomliiste, polstreid jm.
  • puhastada ja kuivatada sõidukikere
  • kanda pindadele erinevaid hooldusvedelikke ja nahakreemi
  • vastupidavat lappi tööstuslikuks kasutamiseks mis kestab kuni 2 aastat
Kaal
0.05 kg