-37%Hot

SprayingInjektor 15m pihustussüsteem doseerimissüsteem

326.98582.99

Doseerimis ja pihustussüsteem veevärgiga ühendamiseks. Ei vaja suruõhuku ega voolu. Säästab aienkulu ja pihustamisele kuluvat aega.

Järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 10-15 päeva
Soome 14-19 päeva
Läti 14-19 päeva
Leedu 14-19 päeva
Rootsi 14-19 päeva

Pihustussüsteem doseerimissüsteem veevärgiga ühendamiseks. Sõidukitele leotusainete, aktiivvahu, märgvaha, kuivatusaine, veljehappe, pihustusvahade kiireks pealekandmiseks madalsurvel ja elektriseadmeteta. Hoiab kokku kemikaalide lahjendamisele kuluvat aega. Tänu täpsele doseerimisele säästab puhastusvahendite kulu. Hoiab kokku käsipihustite ja survepritside kulu. Lihtsustab pihustamist kõrgetele tarbesõidukitele. Spetsiaalsete düüsidega saad valida sobiva lahjenduse.

Kombi süsteem sobib kahe eraldi aine doseerimiseks ja pihustamiseks, leotusainele (näiteks aktiivahule 43T1 või 35 CleanAll) ja märgvahale või kuivatusainele (43W4, 43t2). Wash süsteem sobib leotusaine pihustamiseks (näiteks aktiivvahule 43t1 või 35 CleanAll). Acid süsteemiga saab pihustada veljehapet (6A, 43T3). Aktiivvahu kasutamisel on vaht väiksem, kui kõrgsurve süsteemide puhul.

Omadused

Töösurve minimaalselt 2bar, maksimaalselt 6bar. Vee tarbimine 4,2l/minutis leotusaine pihusti, 7l/minutis kuivatusaine püstol. Vooliku pikkus 15m. Leotusaine pihustuspüstoli pikkus 60cm. PVC kuivatusainepüstoli püstoli pikkus 45cm. Lahjendus 0,5% kuni 12% ehk ca 1:200 kuni 1:7.

Toode on õige sinule kui soovid

  • säästa lahjendamisele ja pihustamisele kuluvat aega
  • säästa ainekulu
  • pihustada aineid kõrgetele sõidukitele
  • lihtsalt paigaldatavat pihustussüsteemi, mis ei vaja suruõhku ega voolu
  • vastupidavat polüesterkattega 15m voolikut
  • vastupidavat seadet kindlalt tootjalt ja vajadusel varuosasid
Kaal
-
Mõõtmed
-
Mudel

Leotusaine pihusti Wash, Veljehappe pihusti Acid, Leotuse ja kuivatuse pihusti Kombi