-37%Hot

ParticleMask kaitsemask tolmumask respiraator hingamiskaitse

Original price was: 25.25€.Current price is: 15.91€.

Korduvkasutatav respiraator poleerimis- ja puhastustöödeks, üldlevinud puhastuskeemiaga töötamiseks, bakterite eest kaitseks ja paljuks muuks. Kerge ja mugav kanda, väike hingamistakistus. Mask 50 AVE. FFP3. EN149.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kaitsemask tolmumask respiraator hingamiskaitse poleerimis- ja puhastustöödeks korduvkasutatav. Tagab hingamisteede kaitse peenikese tolmu, metallitolmu, lahustite, värvide ja pulbervärvidele, puiduimmutusvahenditele, õli- või veebaasilise pihustuspilve vastu, roostevaba terase lihvimistolmu, sünteetiliste vaikude lihvimistolmu, tugevdatud plastid (süsinik / klaaskiud) lihvimistolmu, bakterite ja viiruste jpm. eest. Kolme paneeliga kokkuvolditav. Tänu uuele 3M Electret filtermaterjalile ja hingamisklapile on hingamistakistus väga väike. 3M Cool Flow ventiil vähendab kuumuse kogunemist maski ning tagab mugava kaitse ka kuumades ja niisketes tingimustes. Elastsed kinnituspaelad. Kontsentratsioonidele kuni 50 AVE. FFP3. EN149.

Kasutamine

Antud maski võib olenevalt tingimustele korduvkasutada, kuid soovitatav on mask välja vahetada minimaalselt 1 kord 2-nädala jooksul või vastavalt kasutatava aine ohutuskaardil väljatoodud normidele. Mask tuleb välja vahetada niipea, kui saasteaine lõhna või maitset on tunda või tekib ärritus. Vahetage mask välja, kui hingamine on raskendatud ja on näha, et maski õhukanalid on ummistunud. Määrake maski tegelik eluiga võrreldes maskile märgitud kasutamise alguskuupäeva praeguse kuupäevaga. Vahetage mask välja maski-/filtrivahetusplaani muutmise korral. Muutumatutes tingimuses ja konstantse auru/gaasi/tolmu kontsentratsiooni puhul töökohal, vahetage maski pigem sagedamini, et ohutust veelgi tõsta.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • vältida tolmu, kemikaalide ja bakterite sissehingamist
  • korduvaksutatavat respiraatormaski
  • maski üldlevinud puhastuskeemiaga töötamiseks
  • mugavat ja kerget maski ja väikest hingamistakistust
  • kindlat kvaliteeti tuntud tootjalt
Kaal
0.01 kg