-37%

TornadorFoamGun 1L suruõhu vahukahur pesupüstol

Original price was: 305.00€.Current price is: 192.15€.

Tornador originaal suruõhul töötav vahukahur aktiivvahu pealekandmiseks. 1L ainepaak, madal vajalik töörõhk alates 6 bar. Genereerib tiheda ja paksu vahu väikese ainekuluga.

Järeltellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 10-15 päeva
Soome 14-19 päeva
Läti 14-19 päeva
Leedu 14-19 päeva
Rootsi 14-19 päeva

Suruõhu vahukahur pesupüstol Tornador Foam Gun aktiivvahu ja šampoonide pealekandmiseks. Sobib sõidukite, tentide, vaipade, polstrite ja seinte pesuks ning tööstusesse. Impulss vahugenaraator tekitab eriti kuiva ja jäiga vahukihi ja seda väikese ainekuluga. Vahumeetodil puhastamisel tekib oluliselt vähem saastunud vett võrreldes klassikalise pesumeetodiga. Vaht võimaldab pikemat kontaktiaega ja aine toime on tugevam. Sobib Maxolen leotus-aktiivvaht sõdukikerele 43T1 FoamCleaner ja 43W9 FoamParty pealekandmiseks ja kõigi teiste Maxolen autošampoonidega ja leotusvahenditega (13,32, 50).

Puhastatavad pinnad ei puutu ülemääraselt kokku niiskuse ja puhastuslahusega. Vaht lahustab ja niisutab enamjaolt pindade peal olevat mustust ja lahustunud mustus eemaldub kergesti. Nii säästad puhastatavate pindade eluiga, sõiduki vahakihti ja lakipinda. Vaht püsib kauem pindadel, eriti vertikaalsetel pindadel ja võimaldab pikemat kontaktiaega, nii on võimalik efektiivselt kasutada madala lahustisisealdusega leotusvahendeid ja ainekulu on oluliselt väiksem.

Omadused

töörõhk: 6-9,2 bar, kaal: 0,95 kg, õhutarbimine: 80-100l/min (6 bar juures), suruõhuühendus: ¼“, ainepaak:1L, müratase: 6.7 db(A), kaks erinevat vahuotsikut. Pikendusadapter Tornador® EXTD (ei ole komplektis) võimaldab ainejuurdevoolu paagivälise voolikuga. Varuosanimekiri.

Toode on õige sinule kui soovid

  • pindadele maksimaalselt ohutult, kuid samas efektiivset puhastust
  • kanda kiiresti tugevat ja jäika vahtu suurele pinnale
  • väikest ainekulu ja vähem saastatud vett
  • vastupidavat töövahendit tuntud tootjalt
  • integreeritud rõhuregulaator ja põlvega liikuvat õhuühendust
  • das original Tornador pesupüstolit
Kaal
0.95 kg