-37%HotNew

ClayBarMagic puhastussavi mass lakipinnale klaasile kriimuvaba

Original price was: 34.50€.Current price is: 21.66€.

Puhastusssavi mass autolaki, klaasi ja kõikide teiste siledate pindade puhastamiseks raskestieemaldavast mustusest ja enne poleerimist ja vahatamist. Maksimaalne kriimuvaba töötlus ja kindel kvaliteet. Säilituskarbis. Mass 100g.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Puhastussavi mass lakipinnale klaasile kriimuvabaks töötluseks. Savimass eemaldab mustuse lakipinna pealt ja sügavalt lakipinna pooridest kiiresti ja põhjalikult. Mustus nagu pinnarooste, tõrvaplekid, silikoonijäägid, lakitolm, värvipritsmed, veesetted, puuvaik ja putukaplekid eemalduvad lakipinnapinna pealt ja ka silmaga mittenähtavatest, laki sees olevatest pooridest.

Eelnevalt puhastussaviga puhastatud lakipinna hooldamine (poleerimine, vahatamine) on kiirem ja ühtlasem, kulub vähem poleerimispastat ja poleerketast, poleerimispastat ning kulub vähem aega kvaliteetse tulemuse saavutamiseks ja poleerimistarvikute pesemiseks.

Puhastussavi sobib kõigile siledatele pindadele nagu lakk, klaas, metall- ja kroomdetailid. Võrreldes puhastussavilapiga on töö põhjalikum, kuna voolitav mass kohandub paremini sõiduki kerekujuga ja mahub ka peenetesse detailivahedesse. Savimass võimaldab täpsemalt avaldatud survet jaotada. Saadaval 2 tugevust, punane tugev ja sinine peenike. Kogus 100g. Taassuletav, mugav, säilituskarp.

Kasutamine

Eemaldage sõiduki lakipinnalt kõik võimalikud mustuseliigid selleks ettenähtud Maxoleni leotus- ja pesuvahenditega. Niisutage süvapuhastatavad pinnad veega, šampooniveega või poleerimisabivedelikuga 54 Miracolo. Libistage sirgjooneliste liigutustega savi üle puhastatavate niiskete pindade ja avaldage survet vastavalt vajadusele, kuid põhimõttel, mida vähem seda parem.

Veenduge, et puhatussavi sees ei oleks mustuseosakesi. Mustusega täitunud ja määrdunud puhastussavi tükki voldi näppude vahel kokku niikaua, kuni mustuseosakesi enam näha ei ole. Kui puhast külge ei ole võimalik läbi voltimise saavutada, tuleb kasutusele võtta uus puhastussavi tükk. Ettevaatust, mahakukkunud puhastussavi tuleb hoolikalt jooksva veeall puhastada ja veenduda enne töötamist selle puhtuses.

Vältige puhastussavi kokkupuudet puhastuskeemiaga, mis võib vähendab selle eluiga. Ei sobi poorsete ja struktuuriga plastikute ja teiste sarnaste pindade töötlemiseks, kuna poorid täituvad puhastussaviga, mida on raske hiljem eemaldada. Ei sobi mattide pindade töötlemiseks. Optimaalne töötemperatuur 15-22 kraadi. Pikemat aega kasutatuses olnud savitükke saab kasutada näiteks velgede puhastamiseks.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • süvapuhastada kõiki siledaid pindu raskestieemaldavast mustusest
  • sooritada säästlikumat, kiiremat ja kvaliteetsemat lakipinnahooldust
  • ennast mitukümmend aastat Euroopa autotööstuses tõestanud toodet tuntud tootjalt
  • maksimaalset kriimuvabat töötlust
  • häid libisemisomadusi ka puhta veega
  • puhastussavi mis ei määri ja ei aja tükke
  • mugavat säilituskarpi
  • pikaajaliselt korduvkasutatavat vastupidavat töövahendit
  • originaalset Jaapani toodet ja kindlat kvaliteeti!
Kaal
0.1 kg