-30%Hot

G450 Handsoap Green vedelseep kätepesuseep dušigeel kreemseep kehapesuseep

16.4597.04

Nahasõbralik toitev kreemseep igapäevaseks käte pesemiseks ja kehahoolduseks. Tugevate pesuomadustega. Ei sisalda lahusteid ja on pH neutraalne. Ei sisalda fosfaate ega AOX-i, kloori ega alküülfenooletoksülaate ega raskemetalle. Sobib sagedaseks kasutamiseks ja ei tee nahka kuivaks. Tänu eriliselt libedale ja kvaliteetsetele koostisosadele efektiivne kätepesuseep viirustest ja nakkustest hoidumiseks. Kerge värske lõhnaga. Roheline Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Vedelseep kätepesuseep dušigeel kehapesuseep kreemseep. Kerge, toitev kreemseep kätele ja kehale, kõrgeima hügieeninõuete saavutamiseks. Tänu peenetele hooldusvahendite sisaldusele sobib sagedaseks kätepesuks. Puhastab ja hooldab tugevalt määrdunud käsi. Võib kasutada isiklikuks keha hügieeniks ja dušigeeliks. Nahasõbralike komponentidega. Ei sisalda lahusteid ja on pH neutraalne. Ei sisalda fosfaate ega AOX-i, kloori ega alküülfenooletoksülaate ega raskemetalle.

Kasutamine

Kandke vedelseep kuivale nahale ja peske seejärel sooja veega maha. Ei sisalda lahusteid ja on pH neutraalne! Vedelseep sobib Maxolen seinajaoturitele. Tänu eriliselt libedale ja kvaliteetsetele koostisosadele efektiivne kätepesuseep viirustest ja nakkustest hoidumiseks. Hea kasutada koos G460 Desinfektsion vahediga parallelselt ja viiruste vastu võitlemiseks.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda lahusteid, kloori, fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige sinule kui soovid

  • rohelise Šveitsi kvaliteediga vedelseepi käte ja keha hooldamiseks
  • pH neutraalset ja lahustivaba koostist parimate nahkatoitvate komponentidega
  • tõhusat pesugeeli sagedaseks kasutamiseks, mis ei kuivata naha
  • häid puhastusomadusi ja eriti libedat koostist viirustega võitlemiseks
  • kõrgeimatele hügieeninõute vastavat pesugeeli nahasäästvaks pesuks ja hoolduseks
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

pH

6-8 (neutraalne)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga