19 Glass Inox klaasi ja roostevaba poleerimispasta liistutaastaja kroomipoleerpasta tihendipuhastaja

54.91

Poleerimispasta spetsiaalselt klaasi, roostevabade detailide, kroomi, kummitihendite, katusereelingute ja lakitud ehisliistude puhastamiseks ja taastamiseks kõikjal ümber auto, mootorratta, veesõiduki hoonetes ja tööstuses. Eemaldab söövitused, veesetted, lakitolmu, silikoonijäägid, vahajäägid, putukaplekid, õlijäägid ja tahma. Silikoonivaba koostis. Suurepärane Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Klaasipoleerimispasta roostevaba liistutaastaja kroomipoleerpasta kummitihendipuhastaja. Eemaldab klaasilt, kroomilt ja kummitihenditelt tugeva mustuse nagu veesetted, lakitolmu, silikoonijäägid, vahajäägid, putukad, õlijäägid, tahma ja söövitused. Annab kroomile ja roostevabadele pindadele uue läike.

Sobib kroomitud ja lakitud liistude ning katusereelingute taastamiseks kemikaalisöövitustest. Kroomitud autosummutiotsade puhastamiseks tahmast. Hea kasutada tuuleklaasi, tulede ja esivõre puhastamiseks putukajälgedest ning tihendite puhastamiseks mustusest. Mootorratta tuuleklaasi, kroomdetailide ja velgede puhatamiseks ja läigestamiseks.

Paatide kajutiakende, plastikklaaside ja tihendite puhastamiseks veesetetest. Veesõidukite kõikide kroomdetailide hooldamiseks nagu piirdereelingud, käsipuud, kinnituspollarid, lipuvardad, nööripesad ja maabumisredelid jne. Suurköökide roostevaba inventaari ja äravoolutrappide läigestamiseks. Kõikide roostevabade detailide töötlemiseks tööstuses ja hoonetes.

Kasutamine

Enne kasutamist põhjalikult loksutada! Kanna puhastuspasta pinnale ühekordse vliisrätikuga või mikrokiudlapiga. Kuivanud pastajäägid poleeri maha kuiva mikrokiudlapiga või puhta ühekordse vliisrätikuga. Klaasitihendi puhastamisel eemaldada pasta niiskena, enne ärakuivamist. Mitte kasutada kuumal pinnal ja päikese käes.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • puhastada klaasi, kroomi ja kummitihendeid erinevast mustusest
  • taastada kroomliiste, lakitud ehisliiste ja katsereelinguid kemikaalisöövitustest
  • puhastada sõiduki esiosa, tuuleklaasi, jahutusvõre ja tulesid putukamustusest
  • puhastada ja läigestada mootorratta kroomdetaile ja tuuleklaasi
  • puhastada ja läigestada veesõidukite kõiki kroomdetaile ja kajutiaknaid
  • taastada roostevabade detailide läiget hoonetes, majapidamises ja tööstuses
  • suurepärast Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

4

Kaitse (0-10)

0

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

1L push-pull

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/