-30%New

99 Cut Wax 4in1 kõrgläike poleerimispasta vaha kaitsega kõik ühe töökäiguga

40.0886.61

Kiireks ja turvaliseks lakipinnahooolduseks. Kõik ühe töökäiguga: lihvib, poleerib, eemaldab hologrammid ja vahatab. Saavutab kõrgläikelised kaitstud lakipinnad. Võimaldab poleerida ehisliiste teipimata. Silikoonivaba. Saavuta ideaalsed tulemused 2-3 korda kiiremini!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kõrgläike poleerimispasta vaha kaitsega kõik ühe töökäiguga. Maxolen kõik 4-ühes “kõigetegija” on universaalne ja turvaline lahendus kiireks lakipinnahoolduseks kõigile lakitüüpidele vaid ühe töökäiguga. Lihvib välja kriimud, poleerib ja eemaldab lihvimis- ja pöörisjäljed, saavutab perfektse kõrgläike ja tagab lakipinnale kaitse vaid ühe töökäiguga.

Saavutab ainult ühe töökäiguga kristallselge ja kõrgläikelise kaitstud lõpptulemuse kõikide lakitüüpide töötlemisel pehmest kuni tugevateni. All-in-one, kohene, kõrgläikeline, hologrammita, lihvimisjälgedeta, pilvevaba ja kristallselge tulemus, mis ei nõua eraldi pöörisjälgede eemaldus töökäike ja eraldi kaitsmist (vahatamist). Annab ajalise ja rahalise eelise kuni 70% väiksema töövaevaga.

Saavuta ideaalsed tulemused 2-3 korda kiiremini ja kasumlikumalt. Võimaldab eriti pikka lakipinna töötlemist ilma kuivamiseta. Ideaalne töövahend lakipinnahoolduse tegemiseks, kriimude eemaldamiseks ja kaitsmiseks ainult 1 töökäiguga, all-in-one. Ideaalne töövahend autohooldajatele, turvaline kasutada värvitöökodades, silikoonivaba (Body Shop Safe). Maksimaalselt keskonnasõbraliku koostisega.

Kasutamine

Sobib käsitsi või masintöötluseks (roteeruv ja orbitaalne). Pehmeid lakipindasid töötle ainult pehme poroloon kettaga. Keskmisi ja tugevaid lakipindasid töötle keskmise või tugeva poroloonpadjaga. Eriti tugevaid ja kulunud lakipindasid töötle mikrofiiber või villase poleerimiskettaga. Võimaldab töötlust ilma ehisliiste eelnevalt teipimata.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikooni vaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • täiuslikku läiget ja kaitstud lakipinda uskumatu poleerimiskiirusega
  • suurepärast kõik 1-töökäiguga, suure jõudlusega poleerimistehnoloogiat
  • lihvida, poleerida, eemaldada hologrammid ja vahatada kõik üheaegselt
  • keskmise tugevusega lihvimist, kriimu- ja hologrammieemaldust hooajaliseks lakihoolduseks
  • sügav läiget ja pikaajalist hermeetilist vahakaitset
  • värvitöökodadele sobilikku silikoonivaba koostist, mida saab üle värvida
  • tolmuvastast, pritsmevastast ja mustuse ummistusvastast tehnoloogiat
  • eriti pikka poleerimistsüklivõimekust ja väikest ainekulu
  • maksimaalselt keskkonnasõbralikku koostist
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

5

Läige (0-10)

9

Kaitse (0-10)

6

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

0,5L push-pull, 1L push-pull

pH

8-9,5 (nõrgalt aluseline)

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/