Hot

61 Blue Star plastikuhooldusvahend rehviläige kummihooldusvahend

23.50354.69

Hooldab, kaitseb ja uuendab kõiki sõiduki vinüül-, kummi- ja plastikdetaile sees ja väljas. Mootori ja mootoriruumi kaitseks pärast pesu, rehvide läigestamiseks, plastikliistudele ja kummitihenditele. Pindade, seadmete ja esemete hooldamiseks majapidamises. Vananemisvastase koostise ja UV-kaitsega. Lahustivaba. Tõeline Šveitsi autohoolduslegend!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Plastikuhooldusvahend rehviläige kummihooldusvahend sõiduki kere- ja salongidetailidele hooldab, kaitseb ja uuendab kõiki sõiduki vinüül-, kummi- ja plastikdetaile (autod, krossi mootorrattad ja atv-d, muruniidukid, aiatööriistad jne.) Mootori ja mootoriruumi kaitseks pärast pesu, rehvide läigestamiseks, plastikliistudele ja kummitihenditele. Kõikide kummist, plasikust ja vinüülist voolikute, juhtmete, esemete, mootorite ja seadmete hooldamiseks ning kaitsemiseks majapidamises. Liistude hooldamiseks ja kaitseks pärast või enne lakihooldustöid (poleerimist vahatamist).

Kõikide plastikust, vinüülist ja kummist esemete kiireks hooldamiseks ja tõhusaks kaitseks päikesekiirguse ja külmakraadide eest. Taastab plastikust esemete ja seadmete ilusa uueväärlise kontrastsuse ja pikendab eluiga. Sisaldab UV-kaitset pleegitamise ja tuhmumise vastu. Taastab tuhmid pinnad uueväärliseks, antistaatiline, kaitseb tihendeid külmumise eest, meeldiva lõhnaga, lahustivaba, minimaalselt läikiv. Sobib ka armatuurile ja uksepolstritele. Kuumakindel ja elastne. Ei kleebi ega tee rasvaseks. Kasutamisel säästlik.

Kasutamine

Pealispinnale kanda mikrokiudlapiga ja ühtlaselt laiali hõõruda. Rehvidele, kummist osadele ja vinüülile kanda ühtlaselt ja švammiga hõõruda. Pärast mootori pesu võib kogu mootoriruumi BlueStar-ga üle pihustada ja lasta kuivada (isetasanduv koostis). Ettevaatust teeb põrandad libedaks.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksu vaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Sisaldab mittelenduvaid silikoone. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

 • hoida, kaitsta ja uuendada kõiki sõiduki kummist vinüülist ja plastikust materjale
 • taastada tuhmunud ja pleekinud pinnad taas uuevääriliseks
 • kaitsta talvel kummist uksetihendeid kinnikülmumise eest
 • kaitsta mootoriruumi ja mootorit korrosiooni eest
 • hooldada, läigestada ja kaitsta rehve
 • hooldada motorratta mootorit, plastik- ja kummidetailide
 • kaitsta armatuuri ja polstreid tolmu kinnitumise eest
 • hooldusvahendit, mis on meeldiva lõhnaga ja lahustivaba
 • hooldada ja kaitsta plastikust ning vinüülist esemeid pakase eest
 • universaalset vahendit paljudeks töödeks ja erinevatele pindadele
 • taastada plastikust ja vinüülist esemetele uueväärilise kontrastuse
 • kasutamisel väikese kuluga, säästlikku vahendit
 • legendaarset Šveitisi kvaliteeti ja ilusat kauakestvat tulemust!
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

UV-kaitse

On

pH

6-8 (neutraalne)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/