54 Miracolo poleerimisabivedelik pihustatav poleerpastaeemaldaja puhastussavisprei

13.81166.51

Parandab lakipinna poleerimisel lihvimisvõimet ja läiketugevust ning väldib kriimustuste ja hologrmmide tekkimist. Võimaldab kiiresti eemaldada poleerpasta jäägid detailidelt. Puhastussavi töötlusel libisemise tõhustamiseks ja mustuse pooridesügavuseks eemaldamiseks. Käenahasõbralik ja silikoonivaba koostis.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Poleerimisabivedelik pihustatav poleerpastaeemaldaja puhastussavisprei Miracolo parandab poleerimistulemusi läbi lihvimisomaduste ja läikeaste suurenemise ning vähendab poleerimispasta kulu. Võimaldab optimaalset jäägivabat poleerimist, vähendab lapiga pühkimise vajadust, annab ajalise kokkuhoiu ja vähendab lakipinna kriimustamise ohtu.

Võimaldab lakipinnalt ja detailivahedest kiiresti ja põhjalikult kokku pühkida lakihooldusvahendid. Eemaldab vähese vaevaga kleepuva hooldusmaterjali jäägid pehmetelt lakkidelt. Lakipinna puhastussaviga töötlusel libisemise tõhustamiseks ja kriimustuste vältimiseks, samuti mustuseosakeste pooridesügavuselt lahustamiseks ja eraldamiseks.

Miracolo vähendab poleerimise ajal kuumuse teket, poleerimispasta kuivamist ja tolmamist, lihtsustab poleerimispadja libisemist lakipinnal ja hoiab ära hologrammide (poleerjälgede) tekkimist. Poleerimisabi aitab eemaldada lakipinnast tulenevat mustust, parandab lihvimisomadusi ja vähendab lakipinna kriimustamist. Hea kasutada kuivanud hooldusmaterjali kokkupühkimiseks detailivahedest ja ehisliistudelt. Ei sisalda silikooni, ohtlikke lahusteid ja ei lendu. Sobib kõigile lakitüüpidele. Käenahasõbraliku pH tasemega.

Kasutamine

Pihustada enne poleerimist kuivale poleerimispadjale. Pihustada poleerimise ajal poleerimispastaga töödeldavale pinnale, vastavalt vajadusele, et vältida poleermaterjali kuivamist, liigset haardumist ja tolmamist ja võimaldada täielikku poleerimispasta abrasiivi purunemist ja poleermaterjali mahapoleerimist. Poleerimispasta või vaha eemaldamiseks pihustada hooldusvahendiga kaetud pinnale ja pühkida kokku mikrokiudlapiga. Lõppviimistluseks pihustada lakipinnale ja töödelda puhta ja pehme mikrokiust lapiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. pH neutraalne.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • parandada poleerimisel lihvimisomadusi ja läikeastet
  • vähendada poleerimispasta kulu
  • poleerida võimalikult jäägivabalt ja vähendada pühkimisvajadust
  • vähendada poleerimipasta kuivamist, tolmamist ja hologrammide teket
  • puhastada lakipinda, detailivahesid ja ehisliiste poleerimispasta- ja vahajääkidest
  • lihtsustada poleerimispasta kokkupühkimist pehmetelt lakkidelt
  • pH-neutraalse lähedast käenahasõbralikku ja autovärvitöökojale sobivat silikoonivabat koostist
  • pakkuda kiiret ja täiuslikku professionaalset lakihooldusstulemust
Kaal
-
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

0

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

4,5-6 (nõrgalt happeline)

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Lahustid

Lahustivaba koostis

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/