-37%Hot

AllroundDetailingBrush puhastuspintsel salongipintsel pesupintsel poleerimispintsel

0.953.17

Detailing pintsel sõidukisalongi ja välisdetailide pesemiseks, puhastamiseks ja poleerimisjääkide eemaldamiseks. Keemiakindlad pehmed sünteetilised harjased, puidust vars ja ohutu plastikkorpus. Suurus 4 (D25mm, H230mm), suurus 8 (D35mm, H250mm), 10 (D40mm, H250mm).

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Puhastuspintsel salongipintsel pesupintsel poleerimispintsel sõidukisalongi ja välisdetailide pesemiseks, puhastamiseks, tolmu ja poleerimisjääkide eemaldamiseks. Puhastuskeemiale ja õlidele vastupidavate sünteetiliste pehmete harjastega.

Hea kasutada salongi väikeste detailide kuiv- ja märgpuhatusel, sõidukikere pesemisel ja poleerimisjärgsel poleerimispasta eemaldamisel. Korduvaks või ühekordseks kasutamiseks. Hea töövahend professionaalseks kasutamiseks puhastussektorile. Ohutu kasutada, ilma metallist osadeta: puidust vars, plastik korpus, sünteetilised harjased. Saadaval erinevad suurused, erinevateks töödeks: suurus 4 (D25mm, H230mm), suurus 8 (D35mm, H250mm), 10 (D40mm, H250mm).

Toode on õige Sinule kui soovid

  • puhastada struktuurseid või raskesti ligipääsetavaid kohti sõidukisalongis
  • puhasstada põhjalikult sõiduki välisdetailide vahesid ja velgi
  • keemiaindlaid ja õlikindlaid optimaalse pikkusega harjaseid
  • pinnasäästlikuid sünteetilised pehmeid harjaseid
  • soodsat pintslit korduvalt või ühekordseks kasutamiseks
  • professionaalset kindlat töövahendit
Kaal
0.05 kg
Mõõtmed
18 × 5 × 4 cm