-30%

95 Perfect Pearl autovaha lakikaitse silant püsivaha kaitsevaha

27.9449.40

Annab sõiduki lakipinnale ja kroomdetailidele pikaajalise kaitse ja pärliefektiga süvaläike. Kaitseb happevihma, UV, maanteesaasta, soola, kemikaalide ja kuumuse eest ja hoiab sõiduki välimuse uuena. High tech puhastava ja läigestava toimega. Lihtne ja kiire paigaldus. Täiuslik Šveitsi lakikaitsepärl!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Autovaha lakikaitse silant püsivaha kaitsevaha annab lakile süvaläikega klaasise pealispinna. Hermeetiline kiht ühineb tugevalt lakipinnaga ja sulgeb selle poorid, luues pikaajaliselt vastupidava kaitse. Uue teflon (PTFE) tehnoloogiaga silant on vastupidav happelisele vihmale ja UV kiirgusele, annab lakile pärliefekti, kaitseb lakipinda maanteesaasta, soola ja kuumuse eest. High tech puhastava ja läigestava toimega koostis. Eriti kiire ja lihtne töödelda, lühikese kuivamisajaga. Kaitstud pinnad ei jää rasvaselt kleepuvaks uue mustuse suhtes. Silikooni sisaldusega, peidab mikrokriimud. PolishMax poleerimissüsteemis (PM4).

Kasutamine

Kanna autovaha silant lakipinnale pehme poroloonpadjaga, oribitaalse- või ekstsentrilise poleerimismasinaga võik käsitsi. Pärast lühikest kuivamisaega eemlada silantijäägid mikrokiudlapi või masinaga. Auto hooldamisel Maxolen WashMax leotus- ja pesuainetega püsib pinnal kuni pool aastat.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate,raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silikooniga.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kaitsta lakki UV kiirguse, kuumuse, soola, maanteemustuse ja kriimustuste eest
  • täiuslikku kõrgläiget ja pikaajalist kaitset kõikidele laki- ja kroompindadele
  • High tech puhastavat ja läigestavat toimet
  • kergelt töödeldavat ja väikse materjalikuluga silantit
  • lihtsalt ja mugavalt töödeldavat silantit, mis jätab lakile klaasise pinna ja pärliefekti
  • kergelt liistudelt eemaldatavat silantit
  • terve hooaja kestvat kindlat kaitset ja püsivat läiget
  • täiuslikku Šveitsi lakikaitsepärli!
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

1

Läige (0-10)

10

Kaitse (0-10)

10

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

UV-kaitse

On

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

0,5L push-pull, 1L push-pull

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/