-30%

68 Gloss Protect NANO kõrgläike lakikaitse silant lakipuhastaja püsivaha märgvaha

25.8262.40

Pikaajaline nanokaitse hermeetik annab lakile täiusliku märgefektiga läike üheskoos lakipinna puhastusega. Katab mikrokriimud ilma vaevalise poleerimiseta ja intensiivistab värvitoone. Kaitseb lakki UV-kiirguse, kuumuse, soola, maanteemustuse ja hapete eest. Kindel vananemisvastane kaitse lakile ja kroomdetailidele. Kiire paigaldus otse niiskele või kuivale lakipinnale.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

NANO kõrgläike lakikaitse silant lakipuhastaja püsivaha märgvaha. Lakipinna pooridesügavune puhastus, läiketugevdaja ja pikaajaliselt vastupidav kaitse, mille saab paigaldata ainult ühe töökäiguga. Kaitseb lakki ohtlike keskkonnamõjude eest nagu UV kiirgus, linnuekskremendi happed, puuvaik ja taimsed jäägid. Tänavamustus, pigi, õli, putukad, piduritolm, lendrooste ei kinnitu enam tugevalt pinnale ja neid on lihtne eemaldada. Sobib kanda niiskele või kuivale lakipinnale.

Kerged kriimud muutuvad nähtamatuks tänu Micro.Scratch.Cover.Matrix tehnoloogiale. Maxolen 68 Gloss Protect võimaldab paigaldust otse märjale pinnale.Töödeldav pind muutub vett ja mustust tõrjuvaks ja saavutab briljantse süvaläike ilma vaevalise käsitsi poleerimiseta ja ilma masintöötluseta. Tõhus kasutada ka poleerimismasinaga. Nanotehnoloogia, mis ei muuda laki originaalkoostist jäädavalt!

Kasutamine

Pese põhjalikult sõiduk puhtaks. Lakipind ei pea töötlemiseks olema kuiv. Kanna hooldusvahend õhukese kihina lakipinnale käsitsi, kasutades puhast mikrofiiber lappi, aplikaatorit või oribitaalse- või ekstsentrilise poleerimismasinaga ja pehme poroloonpadjaga. Pärast lühikest kuivamisaega alates 10 minutit, eemalada kuivanud hooldusvahendi jäägid mikrokiudlapi või masinaga. Ühtlase kauakestva tulemuse saavutamiseks peab toode olema täiesti kuivanud. Püsib pinnal kuni pool aastat väheagressiivsete pesuvahenditega hooldamisel.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silokoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • lakipinda ühe töökäiguga puhastada, läigestada ja pikaajaliselt kaitsta
  • katta lakipinna mikrokriimud ilma poleerimiseta
  • intensiivistada värvitoone läiketugevdajaga
  • töödelda kuiva või niisket lakipinda ja võita aega
  • kaitsta lakki UV kiirguse, kuumuse, soola, maanteemustuse ja hapete eest
  • hooldada sõidukit edaspidi kergema vaevaga sest mustus eemaldub kergesti
  • lihtsalt töödeldavat ja väikse materjalikuluga hooldusvahendit
  • hooldusvahendit, mis annab lakile hiilgava briljantse süvaläike nii käsitisi kui masinaga kasutades
  • pikaajalist kaitset sõidukile kuni pool aastat
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

8

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

UV-kaitse

On

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

0,5L push-pull, 1L push-pull

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/