-37%New

BobMarliApplicator keraamika pinnakaitse aplikaator lakile nahale puuvillane tolmuvastane

Original price was: 1.83€.Current price is: 1.16€.

Marlikattega puuvillane aplilkaator kiireks ja ühtlaseks keraamilise kaitsete peale kandmiseks. Libiseb kõikidel enamlevinud pindadel imeliselt hästi ja püsib turvaliselt käes. Võimaldab levitada keraamilist kaitset vähese tööajaga, maksimaalselt tolmuvabalt ja ühtlaselt. Tööstuslikus mõõtmetes pinnakitsete töötlemiseks professionaalidele reggae stiilis rahuloluga! Mõõdud 12x8x4cm

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Keraamika pinnakaitse aplikaator lakile nahale puuvillane tolmuvastane antistaatiline. Marlikattega puuvillane aplilkaator kiireks ja ühtlaseks keraamilise kaitsete paigaldamiseks nauditavalt sujuvalt nagu reggae! Libiseb kõikidel enamlevinud pindadel imeliselt hästi ja püsib turvaliselt käes. Võimaldab levitada keraamilist kaitset vähese tööajaga ja kvaliteetselt: lakile, plastikutele, kroomdetailidele, klaasile, vinüülile, nahast detailidele jne.

Looduslikud kiud koguvad staatilist elektrit vähem kui sünteetilised materjalid ja võimaldavad töötada maksimaalselt tolmuvabalt. Sobib tolmu kogumiseks ekraanidelt ja teistelt ettevaatust nõudvatelt õrnadelt pindadelt nagu vinüül, CD-plaadid, monitorid jm. Optimaalne suurus 12x8x4cm tööstuslikus mõõtmetes pindade keraamikaga katmiseks professionaalidele.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kanda võimalikult kiiresti ja ühtlaselt keraamilisi kaitseid pinnale
  • väga head libisemist ja turvalist käespüsivust enamik levinud pindadel autos ja ruumides
  • antistaatilist puuvillast materjali, mis võimaldab töötada tolmuväheselt
  • pühkida hõlpsasti tolmu õrnadelt pindadelt, ekraanidelt ja muusikaplaatidelt
  • töövahendit tööstuslikus mõõtmetes töö tegemiseks professionaalse kvaliteediga
  • töötada ühtlaselt ja sujuvalt nagu reggae ja nautida rahuolevalt kiiresti saavutatud tulemust!
Kaal
0.05 kg
Mõõtmed
12 × 8 × 4 cm