-37%Hot

PolishingFoamPadMedium 125mm 150mm poroloon poleerimispadi poleerimisketas keskmine

9.8310.81

Poroloon poleerimispadi keskmise tugevusega pikaajaliselt vastupidavast poroloonmaterjalist professionaalseks poleerimistulemuseks. Maksimaalne kriimueemaldus ja läige ühe töökäiguga. Kaldus serv nurkade töötlemiseks ja kuumust ärahoidev keskava. Suurused: 150/165mm (6”) roheline ja 125/148mm (5”) sinine või roheline.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Poroloon poleerimispadi poleerimisketas keskmine tugevus, optimaalne õhukene profiil 20mm. Tagab maksimaalse kriimueemalduse ja läike ühe töökäiguga. Poleerimispadja madal kõrgus võimaldab töötada efektiivselt ja kiiresti, ilma tugeva lisasurve vajaduseta poleerimismasinale. Lihvimisjõud jõuab lakipinnale kergema vaevaga, eriti orbitaalse poleerimismasinaga töötades.

MaxShine poleerimispatjadel on optimaalse kaldenurgaga serv, mille abil saab töödelda lakipinnaga ristuvate detailide äärest lähedalt, täpselt ja tugevalt. Vastupidav takjamaterjal patjade kinnitamiseks, kuumusele vastupidav liim ja konstruktsioon. Poroloonmaterjal on lihtsasti puhastsatav. Õhutusava poleerimispadja keskel hoiab ära üleliigse kuumuse tekke, poleerispasta kuivamise ja pindade kahjustamise.

Sobib kasutamiseks orbitaalse, ekstsentrilise ja roteeriva masinaga. Kõrge kvaliteet tuntud tootjalt. Vali sobiva tugevusega ja mõõtmetega poleerimispadi 150/165mm (6”) roheline, 125/148mm (5”) sinine või roheline. Sinine poroloon on minimaalselt tihedama ja pehmema struktuuriga kui roheline poroloon poleerimispadi.

Toode on õige sinule kui soovid

  • tugevat kriimueemaldusvõimet ja maksimaalset läiget üheaegselt
  • hea vastupidavusega konstrutsiooni ja poroloonpmarerjali
  • madalat kõrgust täpsemaks ja kergemaks poleerimiseks
  • õhutusava ülekuumenemise vältimiseks kiirel poleerimisel
  • saavutada fantastilised tulemused vaid ühe töökäiguga kõikidel lakkidel pehmetest kuni tugevateni
  • kindlat kvaliteeti tuntud tootjalt
Kaal
0.1 kg
Suurus

roheline 150/165mm (6”), roheline 125/148mm (5”), sinine 125/148mm (5”)