3 Tire Flash kummipuhastaja rehvitaastusvahend tihendihooldus matipuhastusvahend

23.19348.55

Pooridesügavune puhastus ja kaitse kõikidele kummidetailidele. Puhastab pooride sügavuselt rehvid, uksetihendid, kummist jalamatid savist ja keskkonnamustusest ja taastab originaalse kontrastsuse. Teeb kuumidetailid taas elastseks ja kaitseb mustuse ja UV-pleegituse eest.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kummipuhastaja rehvitaastusvahend tihendihooldus matipuhastusvahend ilma silikoonita. Puhastab ja kaitseb kõik kummidetailid nagu rehvid, kummist jalamatid, tihendid jm. savist, liivast ja enamlevinud keskkonnamustusest. Taastab kummist detailide originaalse väljanägmise ja kontrastsuse ning tagab mustusthülgava kaitse samaaegselt. Kaitseb mõranemise ja pleegitava UV-päikesekiirguse eest. Silikoonivaba koostis.

Puhastab ja hooldab uksetihendid ja kaitseb kinnikülmumise eest. Kummihooldusvahend ei sisalda värvaineid ja annab kõigile tuhmunud kummidetailidele tagasi uueväärilised natutraalsed tumedad toonid. Jätab pinnale UV-kaitsekihi ja on vett eemaletõukav. Teeb kummidetailid elastseks. Ei tee kummidetaile ja kummimatte libedaks ega läikivaks. Ei jäta müügisaali põrandale jälgi.

Kasutamine

Pihusta kummitaastusvahendit puhtale kuivale kummidetailile, töötle pintsli lapi või švammiga ja lase kuivada. Mitte töötada päikese käes. Kasutada lahjendamata kujul.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Sisaldab Nafta (maaõli), vesinikuga töödeldud raske. Toode ei sisalda tõestatavaid orgaanilisi halogeeniühendeid (AOX), nitraate, raskemetalliühendeid ega formaldehüüdi. VOC (LOÜ) 661,4g/l. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Säilivusaeg piiramatu. Allaneelamisel või hingamisteedesse sattumisel võib olla surmav. Silikoonivaba.

Toode on õige sinule kui soovid

  • puhastada, uuendada ja kaitsta kõiki sõiduki kummist detaile
  • puhastada ja taastada rehve, uksetihendeid, jalamatte, voolikuid, jalatseid jt. kummidetaile
  • eemaldada pooridesügavuse kollasuse rehvidelt ja taastada kummi originaalse tumeda tooni
  • professionaalseks kasutamiseks mõeldud, kiirelt toimivat, kummitaastusvahendit
  • puhastada ja kaitsta uksetihendeid kinnikülmumise eest
  • silikoonivabat kummipuhastajat, mis ei määri, ei tee libedaks ja ei läigi
  • parimat toimet, ilusat tulemust ja Šveitsi kvaliteeti
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS08 (terviseoht)

Tunnussõna

Ettevaatust

Silikoon

Ei sisalda silikooni

UV-kaitse

On

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/