-30%

47 Plasto Shine rehviläige põrkerauataastus plastikutaastaja kummitihendi hooldusvahend

26.1149.61

Rehvi- ja plastikuläigestaja hooldab ja annab rehvidele tugeva läikega pesukindla näitusviimistluse. Värskendab ja taastab esinduslikud tumedad toonid luitunud ja pleekinud plastikdetailidele nagu põrkerauad, katusereelingud, ehisliistud ja plastikust tiivakaared. Hooldab ja säilitab uksetihendid. Eemladab poleerimisjäägid ehisliistudelt. Anitistaatiline ja UV-päikesekaitsega mitu kuud kestev toime.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Rehviläige põrkerauataastus plastikutaastaja kummitihendi hooldusvahend ja kaitsevahend. Hooldab ja annab rehvidele tugeva läikega kestva näitusviimistluse. Värsekndab ja taastab esinduslikud tumedad toonid luitunud ja pleekinud plastikdetailidele nagu põrkerauad, katusereelingud, ehisliistud ja plastikust tiivakaared. Annab kummidetailidele ja kõigile teistele plastik- ja vinüüldetailidele mitmeid kuid kestva, pesukindla ja šampoonikindla antistaatilise UV-pleegituskindla kaitsekihi.

Teeb kummidetailid taas pehmeks, hooldab ja säilitab uksetihendid ja kaitseb mõranemise ja külmumise eest. Sobib eelkõige sõiduki välisdetailide töötlemiseks. Sobib kummilt ja plastikutelt poleerimisjääkide eemaldamiseks. Sobib hästi pilkupüüdvaks müügisalongisõidukite ja näitusesõidukite rehvide läigestamiseks või rehvihoolduseks igapäevakasutuses. Kõikide plastikust, kummist ja vinüülist esemete hooldamiseks, kaitsmiseks ja taastamiseks majapidamises. Silikooni sisaldusega läbipaistev paks viskoosne geel.

Kasutamine

Kanna vahend pintsli, lapi või švammiga puhtale kuivale detailile, ja lase kuivada. Täielik keemiline kuivamisaeg on 3-4 tundi, mille jooksul ei ole hea värskelt töödeldud pinda märjaks teha. Liialt paksu kihiga katmise korral võib hakata pinnale tolm külge kleepuma. Mitte töötada päikese käes. Ei tohi kanda roolile, pedaalidele, juhi jalamatile – teeb libedaks ja on õnnetuse risk. Mitte kanda piduriketastele. Kasutada lahjendamata kujul.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta.

Toode on õige sinule kui soovid

  • läigestada, puhastada, uuendada ja kaitsta sõiduki rehve, kummitihendeid ja plastikust välisdetaile
  • taastada tuhmunud ja pleekinud pindadele intensiivsed tumedad toonid
  • anda rehvile näitusläiget ja pikajaliselt vastupidavat kaitsekihti
  • taastada ja säilitada kunstmaterjalist ehisliiste ja kummist uksetihendeid
  • puhastada kunstmaterjalidelt poleerimisjääke
  • antistaatilist ja UV-kaitsega kauakestvat toimet
  • peita plastkute kriimustusi ja kulumisjälgi ja taastada ilus väljanägemine
  • hooldada kaitsta ja taastada kõiki plastikust, kummist ja vinüülist esemeid majapidamises ja tööstuses
  • üle 10 aasta Eesti juhtivate sõidukiettevõtete poolt kasutatavat rehviläiget
  • parimat Šveitsi kvaliteeti ja puhtaid koostisosi
Kaal
-
Suurus

0.5L pihustiga, 0,5L korgiga, 0,5L push-pull, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Hoiatus

UV-kaitse

On

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/