43W2 Active Shampoo harjapesušampoon masinpesušampoon aktiivšampoon automaatpesušampoon

13.70157.25

Kindel vahatamist taluv harjapesušampoon sõiduautode ja tarbesõidukite lakipinna, rehvide ja velgede kõrgpuhastuseks harjadega varustatud automaatpesusüsteemides. Soodustab harjade libisemist pestavatel pindadel ja võimaldab õrna ja lakisäästlikku puhastust. Hoiab ära harjade määrdumise. Sisaldab hägususevastast kaitse- ja kuivatusabistajat. Hoiab kokku energiat ja ressursse. Nutikas Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Harjapesušampoon masinpesušampoon aktiivšampoon automaatpesušampoon. Spetsiaalselt kuumpihustusvaha taluv aktiivšampoon sõiduautode ja tarbesõidukite kõrgpuhastuseks harjadega varustatud automaatpesusüsteemides. Soodustab harjade libisemist pestavatel pindadel ja on eriti õrn lakipinnale. Hoiab ära harjade määrdumise. Sisaldab hägususevastast kaitse- ja kuivatusabistajat.

Mehaanilisele pesule vastupidav ja tugevate puhastusomadusega masinpesušampoon sobib kõigile enamlevinud harjadega pesulatele (polüetüleen, Sensofil, Sensotex, Teddytex- harjad). Sobib korduva veekasutusega pesulasse. Spetsiaalne šampoonikontsentraat sobib harjapesutunnelites, kogu auto pesemiseks k.a rehvidele ja velgedele. Eemaldab kogu sõidukilt tõrksa mustuse väikese ainekuluga. WashMax harjapesusüsteemi 2. töökäik (WM2).

Kasutamine

Lahjendamata kujul lisada pesukaare doseerimissüsteemi. Reguleerige dosaator ca. 10-25ml sõiduauto kohta. Lahjendus 0,1-0,2%. Soovi korral töötle hiljem pinda harjapesusüsteemi (WM3) kuum- või külmpihustusvahaga. Mitte kasutada kuumadel värvitud pindadel ega päikese käes. Säilitada külmumisvabalt.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • spetsiaalselt kuum- ja külmpihustusvaha taluvat harjapesušampooni
  • hägsusevabat tulemust tänu kaitse- ja kuivatusabistajale koostises
  • soodustada harjadele head libisemist ja hoida ära harjade taasmäärdumist
  • õrna lakisäästliku harjapesu
  • bioloogiliselt kergesti lagunevat leotsuainet
  • hoida kokku energiat ja resursse tänu korduva veekasutusele
  • nutikat kvaliteeti Šveitsi automaatpesusüsteemist, mida on täiustatud 63 aastat
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/