Hot

43W7 Wax Polish märgvaha kuivatusvaha läikevaha käsi- ja masinpesuvaha veetõrjevaha

22.18328.24

Lootose efektiga kuivatusvaha masinpesulas ja käsipesulas niisketel pindadel kasutamiseks. Ohtra veega lahjendatav kontsentraat annab lakipinnale kõrgläikega kaitsekihi, hooldab ja säilitab sõiduki välispindasid ja takistab mustusel kinnituda. Kõrgekvaliteetne märgvaha tõrjub ja haarab veekihi kiirelt ja laiaulatuslikult kaasa ning aitab sõidukit lihtsamini ja kiiremini kuivatada. Meeldiva tsitruse lõhnaga ja vähevahutav koostis.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Märgvaha kuivatusvaha läikevaha masinpesuvaha veetõrjevaha kõrgekvaliteetsete vahadega masin- ja käsipesulasse puutevaba kontaktivaba paigaldusega. Märgvaha aitab sõidukit kiirsti kuivatada, tõrjub ja haarab veekihi kiirelt ja laiaulatuslikult kaasa. Annab lakipinnale särava läikega kaitsekihi, hooldab ja säilitab sõiduki välispindasid põhjalikult ja pikaajaliselt.

Vedelal kujul vaha on lihtsa ja kiire paigaldusega pihustades otse niiskele pinnale. Sobib kasutamiseks automaatpesula pihustussüsteemides või käsipesulas niisektel pindadel. Mineraalsete süsivesinike vaba ja meeldiva tsitruse lõhnaga. Sobib vett taaskasutavatele pesusüsteemidele. WashMax harjapesusüsteemi 3. töökäik (WM3).

Kasutamine

Kanda ainult pestud ja loputatud pindadele. Lahjendamata kujul lisada pesukaare doseerimissüsteemi. Kasutuskontsentratsioon 0,1-0,2%. Reguleerige dosaator ca. 10-25ml sõiduauto kohta. Käsitisi survepritsiga peale kandmisel lahjendada eelnevalt ca 1:5 kuni 1:20, pihustada ca 20-30 pumbavajutust sõidukile ja kergelt järelloputada sõiduk ca 15-20 sekundit, soovitavalt madalasurvel ning pärast kuivatada sõiduk tavapäraselt. Vältida üledoseerimist (jääb rasvaseks). Üledoseerimine ei anna paremat kaitset. Võimalusel lahjendada sooja veega. Enne kasutamist põhjalikult loksutada. Säilitada külmumisvabalt.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • lootose efektiga märgvaha käsi- ja masinpesulasse
  • lihtsat, kiiret ja mugavat kontaktivabat ja puutevabat paigaldust
  • väiksema ajakuluga ja lihtsamini sõidukit kuivatada
  • kiiret lakipinnahooldust koos kaitse ja särava läikega
  • tugevat kontsentraati ja väikest ainekulu
  • meeldivalt lõhnavat sõidukit ja tööruumi
  • bioloogiliselt kergesti lagunevat toodet
  • hooldusvahendit, mis sobib korduva veekasutusega automaatpesulasse
  • parimat Šveitsi koostist ja kvaliteeti
Kaal
-
Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

Tunnussõna

Hoiatus

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/