-37%Hot

36A Te-Co multileotus süvapuhasti pigieemaldaja agrotehnikaleotus

14.231,560.05

Universaalne süvapuhastaja eemaldab sõiduki pindadelt tõrvaplekid, puuvaigu, kerged liimijäägid, silikoonijäägid, kopolümeerid, kaitsevahad, maanteemustuse, tolmu, taimsed jäägid, kummihõõrded, õli, tahma ja putukajäägid kõik üheaegselt. Superefektiivne, professionaalseks kasutamiseks.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Multileotus süvapuhasti pigieemaldaja agrotehnikaleotus vahaeemaldaja. Mitmekülgne vahend sõiduki pindadelt tõrvaplekkide, kopolümeeride, puuvaigu, õietolmu, põllumajadusjääkide, kergete liimijääkide, silikoonijääkide, uue sõiduki tehase kaitsevaha eemaldamiseks. Efektiivne süvapuhasti eemaldab sõidukilt samaaegselt pigieemaldusega ka maanteemustuse, tolmu, taimsed jäägid, õli ja putukajäägid – kõik üheaegselt.

Tänu suurele viskoossusele 4 korda säästlikum ja tänu mitmekülgsetele kasutusvõimalustele 4 korda universaalsem, kiirem ja põhjalikum, kui tavaline pigieemaldus. Vähem erinevaid leotusvaehendeid, vähem tööetappe, lühem tööaeg ja ekstreemne puhastusvõime.

Sobib sõiduki põhjakaitsetõrva eemaldamiseks. Raskestimäärdunud kabrio katuste süvapuhastamiseks. Põllumajandussõidukite puhastamiseks vaigust ja kleepuvast orgaanilistest jääkidest. Mootoridetailide puhastamiseks õlist ja tahmajääkidest remonttöödel. Kummirantide pesemiseks autokaravanidelt.

Puhastab sõidukikere põhjalikult vanadest vahajääkidest ja on ideaalne vahend sõidukikere põhjalikuks süvapuhastsmiseks paljudest erinevatest mustustest enne uuesti vahatamist, silantiga kaitsmist või keraamilise kaitse pealekandmist. Vahendiga 36A Te-Co eelpuhastatud lakipindasid on kiirem ja säästlikum poleerida (materjalikulu).

Aine võimaldab pikka kontaktiaega nii märjal kui kuival sõidukipinnal ja ei jookse vertikaalsetelt pindadel maha. Apelsini ekstraki sisalduse ja lõhnaga vahendit on mugav kasutada ja see on kasutamisel säästlik. Vahend toimib ka kõige tugevama mustuse korral kiiresti ja efektiivselt.

Kasutamine

Pihusta vahendit sõiduki määrdunud pindadele, lasta pisut mõjuda. Ära lase pinnale ära kuivada. Tugeva mustuse korral hõõruda pintsliga, seejärel loputada põhjalikult veega ja pesta. Põhjalikumaks mustuse ja ainejääkidest eemaldamiseks pindadelt on hea enne loputamist peale kanda sõidukikere leotusvahendit 35 Clean-All.

Tuhmunud lakipindade töötlemisel võib jätta toonirante. Tundlikud liistud ja tihedid on soovitav katta enne ja pärast kasutades hooldusvahendit 61 Blue Star, eelniisutada või lühendada toimeaega. Põhjalikum mahaloputus sooja veega. Kabrio katusele tuleb pärast kasutamis anda uus kaitsekiht, veetõke. Ainult professionaalseks kasutamiseks.

Koostis

Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. VOC väiksem kui 25%. Säilivusaeg originaalpakendis: minimaalselt 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

 • eemaldada kiiresti sõidukitelt tugeva pigimustuse
 • eemaldada ühe töökäiguga putukajäägid, tänavamustuse, orgaanika, õli ja tahma
 • eemaldada vaevata kleebiste liimijälgi ja puuvaiku
 • süvapuhastada sõiduki lakipind vanadest vahajääkidest ja valmistada ette uueks vahatamiseks, keraamilise kaitse pealekandmiseks
 • süvapuhastada sõidkuki lakipind enne poleerimist
 • eemaldada tehase transpordi kaitsevaha ja vanad kleepuvad vaha ja silikoonijäägid
 • eemaldada sõiduki põhjakaitsevahendeid
 • efektiivset vahendit kabriokatuste süvapuhastamiseks
 • eemaldada kummihõõrdumisrante
 • puhastada traktoreid ja põllumajadusseadmeid kleepuvast taimsetest jääkidest
 • väikest ainekulu ja suurt viskoossust
 • bioloogiliselt kergestilagunevat pigieemaldusvahendit
Kaal
-
Mõõtmed
-
Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS05 (söövitav), GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/