-37%

8 Tar Remover pigieemaldusvahend kiire pigieemaldaja tugev tõrvaeemaldaja

14.051,082.75

Kiiretoimeline tugevate pigiplekkide eemaldusvahend toimib hetkega, ilma käsitsi töötlemiseta ja pika toimeajata. Intensiivne lõhn soodustab säästlikku kasutamist. Eemaldab putukaid. Teiste tõrksate plekkide eemaldamiseks erijuhtudel. Säästlik keredetailidele. Wauefektiga Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Pigieemaldusvahend pigieemaldaja tõrvaeemaldaja tugev kiire. Lahustipõhine pigi- ja tõrvaeemaldusvahend toimib hetkega, pihusta ja pühi põhimõttel. Säästlik plastikdetaile ja lakipinnale, ei tee plastikuid halliks. Eemaldab kergemaid liimijälgi ja putukaid. Aine on intensiivse lõhnaga, mis soodustab säästliku kasutamist ja annab märku ventileerimisvajadusest. Sobib Tectyl põhjakaitse eemaldamiseks. Erijuhtidel tugevate plekkide eemaldamiseks polstritelt enne pesemist. Koostiselt lahusti ja tensiidide segu.

Kasutamine

Pihustada pigieemaldajat pigiplekile autokerel, lasta pisut mõjuda. Ära lase pinnale ära kuivada. Ära kasutada sõiduki numbrimärkide leotamiseks (võib lahustada numbrid). Tugeva mustuse korral hõõruda pintsliga, seejärel loputada veega ja pesta. Kasutada lahjendamata kujul. Erijuhtudel (näiteks veokid) raskesti määrdunud õliste polstrite ja istmete puhastamisel kanda pinnale, töödelda lapi, švammi või pintsliga. Lahustunud mustuse peale kanda omakorda 35 Clean-All või 32 Saubermen ja loputada põhjalikult vee lapi või tekstiilipesuriga. Ettevaatust liimitud polstrid võivad pinna küljest eralduda.

Koostis

Ei sisalda fosfaate, AOX-i, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. Säilivusaeg originaalpakendis: piiramatu. Lõhnav kollase värvusega vedelik. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30°C. Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • eemaldada tugeva pigimustuse eriti kiiresti
  • eemaldada vaevata kleebiste liimijäljed või nätsu autopolstrilt
  • säästa pigieemaldusel auto lakipinda ja plastikliiste
  • väikest ainekulu
  • tunda aine lõhna, mis on signaaliks ruumi ventileerimisvajadusele ja soodustab säästlikku kasutamist
Kaal
-
Mõõtmed
-
Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohupiktogramm

GHS02 (tuleohtlik), GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht), GHS09 (oht vesikeskkonnale)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/