43T3 Acid Foam happepuhastaja veljehape kerge happeleotus pinnaroosteeemaldaja

13.461,120.46

Universaalne happepuhastaja eemaldab turvaliselt piduritolmu, setted ja tõrksa mustuse kõikidelt enamlevinud velgedelt, sõidukilt ja paadikerelt. Hapete sünergial toimiv ja vastavalt toimevajadusele veega lahjendatav kontsentraat, kergelt vahutava toimega.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Veljehape happepuhastaja happeleotus pinnaroosteeemaldaja happeline aktiivvaht universaalseks kasutamiseks. Piduritolmu, kerge pinnarooste, setete ja tugeva keskkonnamustuse efektiivseks eemaldamiseks sõidukikerelt ja velgedelt tänu hapete sünergiale. Kõikide sõidukite enamlevinud veljematerjalide turvaliseks puhastamiseks veega lahjendatav kontsentraat.

Karedast veest tulenevate tugevate ladestunud setete ja mineraalide eemaldamiseks sõiduki lakipinnalt, klaasidelt, roostevabadelt detailidelt, kroomdetailidelt ning teistelt välisdetailidelt. Veesõidukikerelt ja lakitud tekilt veesetete eemaldamiseks. Kergelt vahutav toime võimaldab pikka kontaktiaega ja on ideaalne püstloodis pindade nagu rongid ja bussid puhastamiseks tugevast saastest. Sobib erinevatelt raudteesõidukitelt ja konteineriltelt tüüpilise mustuse eemaldamiseks nagu piduritolm, söe-vase hõõrdumine ja pinnarooste. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Kasutamine

Tugev rooste: lahjendada veega 1:3, kerge rooste: lahjendada veega kuni 1:10. Kanda vahuseadmega lahjendatult eelnevalt kergelt niisutatud pealispinnale. Lasta mõjuda ca. 5-10 min., püstloodis pindade puhul nii kaua kuni vaht maha jookseb. Vajadusel pesta mehaaniliselt harjadega. Seejärel korralikult veega loputda. Sobib lahjendatud kujul, eelniisutatult, kroom ja mattpoleeritud velgede puhastamiseks ja pinnarooste eemaldamiseks. Mitte kasutada päikese käes või soojenenud pindadel. Mitte lasta ära kuivada.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Silma sattumisel loputada rohke veega ja pöörduda arsti poole. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiire toimega veljepuhastajat enamlevinud veljetüüpidele
  • sõidukilt eemaldada kerget pinnaroostet, piduritolmu ja setteid
  • eemaldada paadilt kergeid veesetteid ja puhastada lakitud tekki
  • eelleotada tugevalt keskkonnamustusega saastunud lakipindasid enne pesemist
  • väikest ainekulu ja efektiivset toimet
  • kerget vahtuavat toimet püstloodis pindade tõhusaks puhastamiseks
  • universaalset ja säästlikku toodet, mida saab veega lahjendada vastavalt toimetufevuse vajadusele
Kaal
-
Suurus

200L, 25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/