-30%Hot

G420 Gloss Rinse Aid nõudepesumasina kuivatusvahend loputusvahend läigestaja kirgastaja

12.8071.37

Nõudepesumasina kuivatusvahend kirgastajaga tööstuslikele ja kodumasinatele. Säästlik nõudele ja klaasidele. Tilga- ja veeplekivabad nõud tänu vahtu siduvatele omadustele. Lõhnatu ja maitsetu loputustulemus. Suurepäraselt kauasäilivad ja kirkad nõud. Töötamiseks madalast kuni kõrge veekareduseni.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Nõudepesumasina kuivatusvahend loputusvahend läigestaja kirgastaja. Läike- ja kuivatusvedelik sobib kõikidele tööstuslikele masinatele köögis, sööklates, restoranides, hotellides ja kodumasinatele. Õrn ja säästlik nõude viimistlustele ning klaasnõudele. Tänu optimaalsele vahtu pärssivatele ja siduvatele ainete sisaldusele, saavutatakse kuivamise käigus automaatselt tilgavaba ja veekuivamisjälgedeta nõud. Sobib hästi ka keskmise või kõrge veekareduse puhul kasutamiseks. Optimaalsed tulemused saavutatakse koos G415 Dishwasher detergent nõudepesuvahendiga, millega kombinatsioonis on kahe aine vastastikune negatiivne toime välistatud.

Kasutamine

Sõltuvalt masinatüübist doseeritakse seadmes oleva doseerimisseadme kaudu. Jägige masina kasutusjuhendit ja ohutuskaardil olevat teavet. Doseerimine: 0,1–0,5 ml loputusvee liitri kohta. Optimaalse kuiva efekti saavutamiseks tuleb masina doseerimisseadme annus sobivaks reguleerida.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raske-metalle, alküülfenooletoksülaate. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C

Toode on õige sinule kui soovid

  • nõudele ja klaasidele õrna ja säästlikku kirgastusvahendit
  • tilga- ja veeplekivabad nõud tänu vahtu siduvatele omadustele
  • suurepäraselt kauasäilivaid kirkaid nõusid
  • parimat tulemust töötamisel madalast kuni kõrge veekarduseni
  • lõhnatut ja maitsetut loputustulemust
  • Šveitsi puhtaid koostisosi ja premium rohelist kvaliteeti!
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus)

pH

2-4 (mõõdukalt happeline)

Tunnussõna

Hoiatus

Suurus

10L, 5L, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/