-37%

MaxGlassCloth2side 40×40 klaasipesulapp aknapesulapp klaasilapp

Original price was: 3.29€.Current price is: 2.07€.

Spetsiaalsest mikrofiibermaterjalist lapp efektiivseks klaaside puhastamiseks ja kristallselgeks poleerimiseks sõidukis ja hoonetes. Hoiab kokku klaasipesuvedeliku kulu ja ei aja ebemeid. Kahe erineva struktuuriga poolega ja vastudavate õmmeldud äärtega. Suurust 40x40cm. Värvus roheline.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Klaasipesulapp, aknapesulapp, klaasilapp, sanitaarlapp 2-poolne. Pikaajaliselt vastupidava mikrokiust lapiga on klaaside puhastamine vähem vaevanõudev, kiirem ja põhjalikum kui paberiga. Klaasilapp säästab paberi ja klaasipesuvedeliku kulu ning ei aja ebemeid ega tükke. Spetsiaalse mikrofiibermaterjalist lapiga eemaldad klaaspindadelt tugeva mustuse, mida paberiga ei ole võimalik puhastada. Saavutad triipudeta puhta klaaspinna kiiresti ja vähese vaevaga sõidukis ja majapidamises.

Lapi pehmemat poolt saab kasutada pindade pesemiseks ja tugevamat poolt pinna kõrgläikeliseks poleerimiseks. Sobib keraamiliste ja kroomitud pindade nagu valamud ja segistid puhastamiseks ja viimistlemiseks. Eemaldab pindadelt samaaegselt puhastamisega baktereid. Tugeva poole spetsiaalne struktuur poleerib klaasid kristallselgelt puhtaks. Tänu vastupidavatele õmmeldud servadele hoiab lapp kuju ka pärast paljusid kasutus- ja pesukordi. Suurus 40x40cm. Värvus roheline.

Hooldamine

Pesta 60 kraadi juures eraldi või sama värvitooni asjadega. Mitte triikida ja mitte pesta kloori sisaldavate ainetega ja mitte kasutada pesupehmendajat. Pärast igat kasutust loputada sooja veega.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pesta klaaspindu põhjalikumalt, kiiremini ja vähese vaevaga
  • säästa paberi ja klaasipesuvedeliku kulu
  • vältida ebemete ja paberitükkide eraldumist pindadele
  • pikaajaliselt vastupidavat töövahendit, mis peab vastu kuni 500 pesukorda pesumasinas
  • 2-poolset lappi pesemiseks ja kristallselge puhtuse saavutamiseks
  • eemaldada sanitaarpindadelt baktereid
  • saavutada krsitallselgeid klaaspinnad ilma vähimate triipudeta
Kaal
0.01 kg