-30%Hot

32 Saubermen nahapuhastusvahend tekstiilipuhastusvahend plekieemaldaja

9.541,642.57

Legendaarne superpuhastaja nahkistmete, tekstiilpolstri ja kõikide teiste salongimaterjalide ja sõidukikere puhastamiseks. Universaalne üldpuhastusvahendi kontsentraat puhastab kõik enamlevinud materjalid ja plekid sõidukis ja sisustuse kogu majapidamises. Ohtra veega lahjendatav. Tõeline Šveitsi puhastusime!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Nahapuhastusvahend, tektsiilipuhastusvahend, plekieemaldusvahend kõigi enamlevinud pindade efektiivseks ja säästlikuks puhastamiseks. Eemaldab rasva, õli, soola, putukajäägid ja tänavamustuse kõikidelt sõiduki salongimaterjalidelt, keredetailidelt ja materjalidelt majapidamises. Puhastab riidest ja nahast istmed, lae ja polstri, plastiku, vinüüli, tihendid, kabriokatuse.

Mootorratta nahkistmed, lakipinnad, mootoridetailid, voolikud ja kroomdetailid saavad taas uue väljanägemise. Veesõidukite salongi, polstrite, katete ja välisdetailide puhastamiseks. Putukate eemaldamiseks sõidukilt. Elu-, kontori-, lao- ja tootmisruumide seinte, lagede, põranda, sisustuse ja jalanõude universaalseks puhastamiseks. Teksiil- või nahkkattega diivani puhatamiseks. Ei jäta lõhna ega kuivamisjälgi, puhastatud pinnad ei kleebi mustust. Veega lahjendatav tugev kontsentraat. Optimaalselt väheselt vahutav.

Kasutamine

Vastavalt vajadusele veega lahjendada. Pihustada määrdunud pindadele, lasta mõjuda, tugeva mustuse korral töödelda švammi, harja või lapiga. Lahustunud mustusejäägid eemaldada rätiga või tekstiilipesuriga. Tavakasutuseks lahjendada veega 1:20. Veeimuriga (ekstraktoriga) istmete ja polstrite puhastamise puhul lahjendada veega 1:10. Putukaeemalduseks sõidukikerelt lahjendada ca 1:7.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. VOC väiksem kui 10% ei sisalda fosfaate, AOX-i, ksüloole, toluooli, nitraate, raskemetalle, alküülfenool- etoksülaate. Bioloogiliselt kergesti lagunev.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiirpuhastusvahendit, mis töötab kiiresti ja efektiivselt, kuid säästlikult
  • universaalset vahendit paljude pindade puhastamiseks erinevast mustusest
  • kiirelt hajuva lõhnaga ja minimaalselt vahutavat puhastusvahendit
  • väikest ainekulu ja kõrget kontsentratsiooni
  • vahendit, millega pesta poleerimistarvikuid
  • turvalist vahendit, millega saab puhastada kõiki detaile nii sõiduki seest kui väljast, ilma pindasid kahjustamata
  • Euroopas 60 aastat valdkonnas tuntust kogunud vahendit, mis ei jäta Teid kunagi hätta
  • Legendaarset Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
-
Suurus

0.5L pihustiga, 0.5L korgiga, 0.5L push-pull, 200L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

pH

12-14 (tugevalt aluseline)

Ohupiktogramm

GHS07 (ärritus või äge mürgisus), GHS08 (terviseoht)

Tunnussõna

Ettevaatust

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/