-30%Hot

G350 Sani Cleaner sanitaarpuhasti dušipuhastaja kaitsega tualeti puhastusvahend kroomipuhastus

15.5684.00

Pinnasäästlik kuid tõhus happeline sanitaarpuhastusvahend eemaldab usaldusväärselt igasuguse lubjastumise ja mustuse märgruumidest, köögist, pesuruumist ja tualettruumist. Sobib kraanikausside, segistite, dušinurkade, vannide, tualetipoti ja plaaditud seite puhastamiseks. Puhastab, desinfitseerib ja annab kaitsekihi üheaegselt.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Sanitaarpuhasti dušipuhastaja kaitsega tualeti puhastusvahend kroomipuhatus. Efektiivse toimega ja pinnasäästlik puhastus- ja kaitsevahend märgruumide, pesuruumide ja tualettruumi puhastamiseks. Sobib kraanikausside, segistite, dušinurkade, vannide, tualetipoti ja plaaditud seite puhastamiseks.

Eemaldab täielikult katlakivi, rasva, veesetted, vetika ja mustuse ning jätab pinnale kaitsekihi üheaegselt. Spetsiaalne kaitsekomponent desinfitseerib pinnad ja ei lase vetikal uuesti tekkida. Spetsiaalselt rohkearvulisteks pinnasääslikuks hoolduseks hotellides, restoranides ja majapidamises.

Kasutamine

Pihustada puhastatavale pinnale ja määrida laiali pehme lapi või poroloonšvammi abil. Pärast 5-10 minutilist toimeaega loputada pinnad põhjalikult veega. Kasutada ainult hapettaluvate pindade puhastamiseks. Mitte anda toimeaga alumiiniumi peal. Enne kasutamist loksutada.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raske-metalle, alküülfenooletoksülaate. VOC (LOÜ) 13,2 g/l. pH 0,7 (20°C juures). Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C

Toode on õige sinule kui soovid

  • pinnasäästlikku aga tõhusa toimega sanitaarpuhastusvahendit
  • eemaldada täielikult katlakivi, rasva, veesetteid, vetikat ja mustust
  • desinfitseerida ja anda pindadele samaaegselt puhastusega kaitsekiht
  • piirata algete ja vetikate tekkimist
  • hoida pinnad pikaajaliselt uueväärilisena
  • Parimat Šveitsi premium kvaliteeti!
Kaal
-
Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

GHS05 (söövitav)

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Tunnussõna

Ettevaatust

Suurus

10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/