G110 Acid Max toiduainetööstuse tehase happeline vahupuhastaja desinfitseeriv rasva- ja valgueemaldaja

122.16

Desinfitseeriv happeline vahupuhasti spetsiaalselt toidu- ja lihatööstuse tehaseruumide, seadmete ja autofurgoonide tõhusaks desinfitseerivaks puhastamiseks rasvast, proteiinist, valgust ja pigmendiplekke tekitavast mustusest. Veega lahjendatav kontsentraat. Väike ainekulu ja tõhus toime. Vastab Šveitsi toiduainetööstuse nõuetele.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Toiduainetööstuse tehase happeline vahupuhastaja desinfitseeriv valgueemaldaja rasvaeemaldaja katlakivieemaldaja pigmendimustuse eemaldaja. Spetsiaalselt toidu- ja lihatööstuse tehase ruumide, seadmete ja toidufurgoonide tõhusaks desinfitseerivaks puhastamiseks rasvast, proteiinist, valgust, pigmendiplekke tekitavast mustusest. Tõhus puhastus üheaegselt desinfitseerimisega happevahu meetodil.

Sobib toiduaineveokite furgoonide sisepesuks ja desinfitseerimiseks toitu töötlevatesse tehastesse. Veega lahjendatav, vedel, happeline vaht desinfektsioonivahend kantakse pinnale pihusti või vahuseadmega. Puhastab vetika ja alge, jätab pinnale kaitsekihi ja ei lase uuel algel tekkida. Šveitsi riikliku tüübikinnituse number: CHZN2539. FOPH heakskiidetud.

Kasutamine

Tavakasutuseks sobib 4-6% lahus. Kandke või pihustage Acid Max pinnale, niisutage põhjalikult pind, vajadusel töödelge harja või švammiga ja laske reageerida 5-10 minutit. Pärast toimeaega loputage rohke veega. Toimeaeg ja efektiivsus sihitatult: bakterite vastu: 5% lahus: 5 min; 1% lahus: 15 min. Seened: 50% lahus: 5 min; 10% lahus: 15 min; 1% lahus: 60 min. Pind peab töötlemise kestel märg olema. Pärast ettenähtud toimeaega loputage desinfitseeritud pinnad mitu korda puhta joogiveega, samuti tööriistad ja mahutid.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, raskemetalle, alküülfenooletoksülaae. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Toimeaine ja toote tüüp: kvaternaarne ammooniumiühend, bensüül-C8-18-alküüldimetüül-, kloriid (1,5 g / 100 g). Aldehüüdideta. Säilivusaeg: tihedalt suletud piiramatu säilivusaeg. Partii number: (vt partii etiketti).

Toode on õige sinule kui soovid

  • tõhusalt rasva, valku, mustust ja desinfitseerivat happevahupuhastusvahendit toidutehasesse
  • puhastada tehase kõiki hapettaluvaid pindasid ja seadmeid ja sõdidukifurgoonide sisemust
  • eemaldada pigmendilaike tekitavat mustust ja vältida musutusesöövitusi
  • rohke veega lahjendatavat säästlikku kontsentraati
  • Šveitsi nõuetele vastavust ja kvaliteeti
  • Parimat Šveitsi efektiivsust!
Kaal
-
Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

pH

0-2 (tugevalt happeline)

Suurus

10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/