-37%Hot

MicrofiberProCleaningTowel 5-pack/5-pakk mikrokiudlapp koristuslapp mikrofiiberlapp puhastuslapp

Original price was: 13.43€.Current price is: 8.47€.

Mikrokiust lapp sõidukisalongi puhastamiseks ja professionaalseks ruumide koristamiseks. Sobib kuiv- ja märgpuhastuseks. Optimaalne suurus 40 x 40 cm ja tihedus 300 g/m2. Vastupidavate õmmeldud äärtega kuni 500 pesukorda. 4 erinevat värvi. Pakis 5tk.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Mikrokiudlapp koristuslapp mikrofiiber puhastuslapp on vastupidavast mikrokiust lapp professionaalseks sõidukisalongi puhastamiseks ja ruumide koristamiseks. Sobib kuiv- ja märgpuhastuseks. Tugeva imamisvõimega. Suurus 40 x 40 cm, 300 g/m2. Erinevad värvid erinevaks otstarbeks: punane roheline, sinine ja kollane.  Ei sobi lakipinna poleerimis- ja vahatamistöödeks.

Mikrokiud puhastuslappe saab kasutada nii kuiva, niisutatud kui ka märja koristusmeetodi puhul. Puhastuslappidega saab eemaldada tolmu, plekke, rasva, jm. mustust. Ei jäta kübemeid ega vee jälgi. Ei kriimusta koristuspindasid. Mikrokiududest lapid peavad vastu kuni 500 pesukorda.

ProClean mikrokiud on kombinatsioon mikroskoopilistest kiududest, mis on valmistatud polüamiidist ja polüestrist. Kiud koosnevad omakorda veelgi väiksematest mikrokiududest mille paksus on alla 1 denier (60 korda peenem kui juuksekarv). See tähendab, et kanga 1 gramm sisaldab ligikaudu 10 000 meetrit kiudu, mis annab erakordse puhastus- ja imamisvõime.

Imepeenike kiud tungib kiiluna mustuse alla ja puhastab pinnad. Mikrokiud on positiivselt laetud ning tõmbavad ligi mustust, tolmu ja allergeene. Mikrokiud lõhuvad vee pindpinevuse. Seepärast võib puhastada ka ainult veega ning saavutada ideaalse puhtuse.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • pehmet lappi millega puhastada ja pesta sõidukisalongi, ruume ja esemeid
  • pikaajaliselt vastupidavat lappi mis kestab kuni 500 pesukorda
  • vastupidavat õmmeldud lapiserva, mis säilitab lapi kuju ja ei aja ebemeid
  • spetsiaalset imepeenikest mikrofiibermaterjali, mille kiud lõikavad mustuse alla
  • lappi mis ei jäta kübemeid ega vee jälgi
  • professionaalset kvaliteeti parima hinnaga!
Kaal
0.01 kg
Värv

Kollane, Punane, Roheline, Sinine