9 Polish Super 3 puhastusvaha läikevaha laki kaitsevaha kroomi poleervaha 3-ühes

37.03

Puhastusvaha eemaldab kerged pinnapealsed kriimud, putukajäljed ja hologrammid, annab optimaalse süvaläike ja kaitseb pikaajaliselt loodusliku vahaga. Parim tugevate lakipindade, gelcoat paadikere, kroomdetailide, piirete, velgede, reelingute ja alumiiniumdetailide hooldamiseks. Kôik ühe super töökäiguga!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Puhastusvaha läikevaha laki kaitsevaha kroomi poleervaha 3-ühes. Puhastab lakipinnad, kroomliistud, alumiiniumdetailid ning annab neile läike ja kaitse üheagselt. Puhastab õrnalt, eemaldab kerged pinnapealsed kriimud ja putukajäljed ning kaitseb pikaajaliselt loodusliku vahaga.

Sobib tugevate kriimustuskindlate nanolakkide poleerimiseks ja veesõidukite gelcoat kerghoolduseks, hologrammide eemaldamiseks, kroom- ja alumiiniumdetailide töötlemiseks ja kaitsmiseks.

Säästlik lakipinnale kuna eemaldab ainult minimaalse pealmise kulunud kihi. Eriti lihtne mahapoleerimine tänu looduslikele vahasisaldusele. Mittelenduva seotud silikooni sisaldusega. Saab täiesti hologrammivabaks poleerida ja saavutab optimaalse süvaläike.

Kasutamine

Optimaalse töötulemuse saavutamiseks poleerimismasinaga niisuta pidevalt poleerimispatja pihustades sellele vett või näiteks poleerimisabi 54 Miracolo. Sobib ka käsitsi kasutamiseks. Pärast pinna poleerimist eemalda kuivanud vahajäägid mikrokiudlapiga. Eemalda vahajäägid plastikutelt ja klaasitihenditelt niiskes olekus, ära lase pinnapeale ära kuivada.

Tugevalt pleekinud, matistunud ja kriimustatud lakid ja paadid vajavad eeltöötlust tugeva lihvimispastaga nagu näiteks: 8000 Piranha Cut, 21S Marine Paste, 94 Ceramic Cut, 6000 Power Cut Active Plus. Sobib kroomdetailide töötlemiseks. Mitte kasutada kuumal pinnal või päikese käes.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta. Optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Toode on ainult professionaalseks kasutamiseks. Kasutada ainult hästiventileeritud ruumides. Sisaldab silikooni. Pakend utiliseerida vastavalt ohtlike jäätmetele nõuetele.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • ühe töökäiguga pindade õrna puhastust, pindmiste kriimude eemaldamist ja pikaajalist vahakaitset
  • läigestada ja kaitsta kroomdetaile, piirdeid, velgi, reelinguid ja alumiiniumdetaile
  • eemaldada paadi gelcoat pinnalt hologrammijälgi pärast abrasiivse pastaga poleerimist
  • pikaajalist naturaalse vahaga kaitset ja süvaläiget lakipinnale
  • parimat Šveitsi tootekvaliteeti
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

5

Läige (0-10)

7

Kaitse (0-10)

6

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

1L push-pull

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/