41W Car Wax luksuslik autovaha näitusvaha karnaubavaha käsitöövaha

93.38

Käsitööna valmistatud luksuslik karnaubavaha annab sõiduki lakipinnale eksklusiivse märgefektiga näitusläike ja küllusliku heaoluaroomi. Sobib tähelepanu väärivate sõidukite viimistlemiseks ja kasutamiseks müügisaalis, autonäitusel või igapäevaselt. Peidab mikrokriimud ja kaitseb keskkonnamõjude eest. Lihtne, kiire ja täpne paigaldus väikese ainekuluga. Luksuslik Šveitsi kvaliteet!

Hurry, only 4 left in stock!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

100-protsendilise karnauba sisalduse ja sünteetiliste komponentidega luksuslik autovaha. Enneolematu segu tehisosadest ja 100-protsendilisest puhtast looduslikust karnaubast. Car Wax kaitsevahasse on panustatud üle 50 aasta luksuslike hermeetiliste silantite tehnoloogiakogemus koos parimaga, mida loodus sinu sõidukile pakkuda saab.

Klassikaline ja lihtne vahatamisprotsess võimaldab saavutada täiusliku näitusauto viimistluse ja uskumatu süvaläike. Car Wax kaitsevaha annab sõidukile vett ja mustust tõrjuva ühtlase ja läikiva pinnastruktuuri, peidab lakipinnal olevad mikrokriimud ja loomulikud värvitoonid muutuvad tugevamaks ning intensiivsemaks. Väikese ainekuluga ja säästlik kasutamisel tänu vaha tahkele olekule. Kiire ja lihtne paigaldada. Sobib kasutamiseks müügisaalis, autonäitusel või igapäevaseks hinnatud sõidukite viimistlemiseks. Eksklusiivse Šveitsi heaoluaroomiga.

Kasutamine

Kanna mikrokiust lapi või švammist vahaaplikaatori abil siledatele pindadele õhuke kiht tahkel kujul vaha CarWax, Lase kuivada. Pärast kuivamist poleeri tootejäägid maha puhta pehme mikrokiudlapiga. Eriti efektne kasutamisel lisakihina Carlack 68 Classic töödeldud lakipinna peal.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • anda sõidukile silmatorkavat näitusläiget ja võita tähelepanu
  • peita mikrokriimud ja saavutada sügavat märgefektiga viimistlust
  • kaitset maanteemustuse, tõrva, autopuhastuskeemia ja mikrokriimustuste eest
  • revolutsioonilist Šveitsi tehnoloogiat, mida on täiendatud üle 50 aasta
  • väikese ainekuluga, klassikaliselt lihtsasti paigaldatavat, käsivaha
  • parimat eksklusiivset viimistlust ja heoluaroomi sõidukile
  • luksuslikku Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
0.2 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

3

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

200ml

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/