90302 MattMax mattlaki ja vinüülkattekile spreihooldusvahend 3-ühes puhastus hooldus kaitse

41.89

Pihustatav mattsilant on valmistatud mattide lakkide ja vinüülkaitsekilede kiireks hooldamiseks. Ideaalne 3-ühes lahendus tuhmiksvärvitud ja foolium kaitsekilega pindade puhastamiseks, hooldamiseks ja kaitsmiseks. Eemaldab vaevata tolmu, veeplekid ja sõrmejäljed esitlussõidukitelt. UV-kaitsega. Silikoonivaba. Premium Šveitsi kvaliteet!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Mattlaki ja vinüülkattekile spreihooldusvahend 3-ühes puhastus hooldus kaitse. Maxolen 90302 MATTMAX Spray on ideaalne lahendus mattvärvitud ja vinüülkattekilega pindade kiireks hooldamiseks. 90302 MATTMAX on loodud detailide puhastamiseks, hooldamiseks ja kaitsmiseks, et tagada täiuslik mattviimistlus. Kaitseb sõidukite viimistlust plekkide ja saastumise eest ning tõrjub mustuse, sodi ja maanteemustuse. Mattsilant sulgeb poorid ja annab pindadele pikajalise mitteläikiva kaitsekihi.

Spetsiaalne valem sisaldab UV-blokaatoreid, mis takistavad UV-kiirgusest ja keskkonnastressist põhjustatud enneaegset vananemist. Eemaldab usaldusväärselt ja vaevata tolmu, veeplekid ja sõrmejäljed. Kiire veevaba mattvärvi, vinüülkaitsekiledega ja fooliumpindade pesemine – eemaldab käsnaga vaevata ka putukajäänused. Sobib fooliumiga vrapitud ja mattlakiga viimistletud sõidukite kiireks viimistlemiseks müügisaalis, näitusel ja igapäevakasutusel. Silikoonivaba koostis.

Kasutamine

Pihustage 90302 MATTMAX lihtsalt pinnale ja pühkige mikrokiudrätikuga, et saavutada triibuvaba matt pind.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C. Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Roosa värvusega ja meeldiva lõhnaga vedelik. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiret 3-ühes spreihooldust mattlakiga või vinüülkattekilega vrapitud sõidukile, mis puhastab hooldab ja kaitseb
  • kaitsta sõidukiviimistlust plekkide, saastumise ja uue mustuse kinnitumise eest ning tagada täielik mitteläikiv mattviimistlus
  • anda pindadele UV-kaitse ja takistada keskkonnamõjutuste ja vananemise eest
  • eemaldada tolmu, plekke ja näpujälgi ning kiire pihustushooldusega viimistleda müügisaali- ja näitussõidukeid
  • teostada kergelt tolmuse sõiduki veevaba pesu
  • silikoonivabat koostist ohumärkide nõudeta
  • Premium Šveitsi kvaliteeti!
Kaal
1.1 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

3

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

1L pihustiga

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/