-30%HotNew

CarlackFastDetailerClassic kiirkaitse pihustusvaha kiirviimistlussprei kuivatusvaha veevaba pesu

Original price was: 42.33€.Current price is: 29.63€.

Kiire pihustatav akrüülvaha komponendiga kaitsevaha, puhastava toime ja UV-kaitsega. Kuivale lakipinnale või otse niiskele pinnale kandmiseks koos sõiduki kuivatamisega. Kõrgläikeliseks kaitse uuendamiseks, näpujälgede ja veeplekkide eemaldamiseks, poleerimisjärgseks lõppviimistluseks ja veevabaks tolmuse sõiduki puhastamiseks. Saavuta kestev läige ja püsiv kaitse parima Šveitsi kvaliteediga!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kiirkaitse pihustusvaha kiirviimistlussprei kuivatusvaha veevaba pesu sprei kaitseb sõiduki lakipinda, ehisliiste ja teisi välisdetaile soola, maanteemustuse, UV-kiirguse ja keskkonnamõjude eest. Mustus ja vesi eemalduvad kaitstud pindadelt kihtidena ilma kleepuvaid veetilkasid võimalikult jätmata.

Akrüülvaha sisaldav kiirviimistlussprei saab kanda kuivale lakipinnale või otse niiskele pinnale üheaegselt sõiduki kuivatamisega pärast pesemist. Kõrgläikeliseks kaitse uuendamiseks, poleerimisjärgseks lõppviimistluseks ja veevabaks tolmuse sõiduki puhastamiseks. Märgruumide dušiklaaside, segistite ja valamute kaitsmiseks.

Tänu oma libisemisomadustele võimaldab kergelt tolmuse sõiduki veevaba pesu ja õrnalt eemaldada kerget mustust nagu lubjaplekid, teetolm ja sõrmejäljed välisdetailidelt. Carlack Fast Detailer Classic annab kaitseta lakipinnale ja kroomdetailidele kauni läikeefektiga täiusliku viimistluse ja kaitse. Uuendab ja värskendab eelnevalt Carlack 68 Classic või Long Life Classic pinnakaitsetega kaitstud sõiduki (reload).

Kasutamine

Käsitsi kasutades pihustada pinnale ja töödelda puhta mikrokiudlapiga. Pihustada pinnale ja töödelda poleerimismasinaga ning pehme poleerimispadjaga madalal kiirusel. Sõiduki pesemise järgselt, kanda niiskele pinnale ja kuivatada sõiduk kuivatuslapiga nagu tavaliselt.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Meeldiva lõhnaga vedelik. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiret kõrgläiget ja kaitset lakipinnale ja ehisliistudele soola, maanteemustuse ja välismõjude eest
  • kuivatamisega üheaegselt sõidukit vahatada ja vähendada tööaega
  • anda maksimaalselt head väljanägemist eelpoleeritud ja vahatatud pindadele
  • kiirelt töödelda uksevahesid ja raskesti ligipääsetavaid kohti
  • kerget puhastust pesudevahelisel ajal
  • veevaba pesuvahendit kerge tolmu, veejälgede ja sõrmejälgede eemaldamiseks viimistluselt
  • silikoonivabat koostist, mis sobib värvitöökodadesse
  • tänu kiirele spreipaigaldusele hoida kokku tööaeaga
  • head vetthülgavust kihtidena (sheeting), mistõttu ei teki veesetteid ja mustus ei kleepu
  • ilusat püsivat läiget ja tootmiskogemust aastast 1958
Kaal
0.5 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

4

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

0.5L pihustiga

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lahustid

Lahustivaba koostis