-30%New

Carlack Excellence Complete NANO luksuslik näitusläige karnaubavaha silant lakipuhastaja

Original price was: 69.36€.Current price is: 48.56€.

Märgefektiga nano silant karnaubavaha sisaldusega ja puhastava toimega, kuivale või niiskele pinnale. Genfi autonäituseväärilise läike andmiseks uuele või kasutatud sõidukile. Eriti ohutu ja lihtsa töötlusega. Saavuta uskumatult sügava wetlook efektiga ja pilkepüüdev näitusläige müügisalongis, automessil ja tänavapildis. Ei sisalda abrasiive.

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

NANO luksuslik näitusläige karnaubavaha silant lakipuhastaja. Carlack Excellence Complete on uusim tehnoloogia Šveitsi tootmisosakonnalt – enneolematu segu tehisosadest ja 100-protsendilisest puhtast looduslikust karnaubast. Carlack Excellence Complete näitusvahasse on panustatud üle 50 aasta luksuslike hermeetiliste silantite tehnoloogiakogemust koos parimaga, mida loodus Sinu sõidukile pakkuda saab.

Carlack Excellence Complete puhastab lakipinda peenikeseset mustusest ja veejälgedest. Ei sisalda abrasiive, on maksimaalselt loodussäästlik ja bioloogiliselt kergesti lagunev ning ei sisalda mürgiseid lahusteid, mis võimaldab kasutada toodet korduvalt ja pikaajaliselt ilma lakikihti koormamata. Saab kasutada mittepoorsete plastikute, metalli, vinüüli, keraamika ja klaasi peal. Ainet võib kanda otse niisekele pinnale ja säästa aega.

Carlack Excellence Complete puhastab ja jätab lakipinnale tugeva ja vastupidava akrüül-polüetüleen kaitsekihi, mis on vastupidav külmale, kuumale (160 kraadi), UV kiirgusele ja on kahanemiskindel. Revolutsioonilisel tehnoloogial põhineva tootega on sõiduki lakipinda lihtne ja ohutu töödelda nii käsitsi kui masinaga.

Carlack Excellence Complete annab lakipinale vett ja mustust hülgava isepuhasustuva toimega kaitsekihi. Vesi ja mustus valgub maha kihtidena, veetilkasid ja veekuivamisjälgi soodustamata.

Tänu 100-protendilisele looduslikule karnaubavaha sisaldusele saavutab lakipind erakordselt sügava läike ja ilusa märgefekti 1 töökäiguga. Sobib ideaalselt sõidukite ettevalmistuseks ja presenteerimiseks müügisaalis või tehnikamessile. Ei sisalda abrasiive. Toode ei muuda laki ja originaalpindade koostist jäädavalt nagu keraamilised tooted.

Carlack Complete Excellence eeliseks Carlack Complete ees on toote karnaubavaha sisaldus, mis toob värvitoonid veel rohkem esile ja annab lakile uskumatu märgefektiga näitusläike ilma vahatamis lisatöökäiku tegemata.

Kasutamine

Pese auto nagu tavaliselt. Kulunud ja mustust täis lakk tuleb eelnevalt puhastada puhastussaviga või poleerimise teel. Kanna mikrokiudlapi või švammist aplikaatori abil siledatele pindadele õhuke (liialt paksu kihti on reskem pärast kuivamist maha pühkida) kiht Carlack Excellence COMPLETE. Ära töötle tugeva päikese käes. Võib kanda kuivale ja niiskele lakipinnale. Oota vähemalt 30 minutit. Pärast kuivamist pühi tootejäägid ära puhta pehme mikrokiust lapiga.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Silokoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • mugavalt käsitsi või masinaga pealekantavat vahendit, mis saavutab uskumatult sügava märg efektiga näitusläike
  • kaitsta lakki maanteemustuse, tõrva, asfaldi, linnuekskremendi, agressiivse puhastuskeemia ja mikrokriimustuste eest mitmete kuude vältel
  • kaitsta lakipinda UV kiirguse, külma, kuuma ja kahanemise eest
  • puhastada lakipinda keemiliselt pooridesügavuselt
  • võimalust kanda vahendit niisekle lakipinnale ja säästa aega
  • vahendit, mis sobib auto kõigile siledatele mittepoorsetele pindadele nagu plastik, metall, vinüül, keraamika, klaas
  • patenteeritud nanotehnoloogiat, mis loob lakipinnaga eriti tugevalt haakuva akrüül-polüetüleen kaitsekihi
  • vastupidiselt keraamilistele toodetele laki ja originaalpindade koostist püsivalt mitte muuta
  • maksimaalset veetilgavabat ja veejäljevabat isekuivavat, kihtidena vett ja mustust hülgavat toimet (sheeting)
  • revolutsioonilist Šveitsi tehnoloogiat, mida on pidevalt täiendatud juba alates aastast 1958
Kaal
0.5 kg
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

8

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

UV-kaitse

On

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

500ml

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Lenduvad orgaanilised ühendid

Vähene lenduvus, VOC madal (5-25% kontsentraadis)

Lahustid

Lahustivaba koostis

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/