Hot

301 Star Max teflon kiirkaitse pihustusvaha kiirviimistlussprei kuivatusvaha

17.84240.58

Kiire pihustatav tefloniga (PTFE) kaitsevaha kuivale lakipinnale või otse niiskele pinnale kandmiseks koos sõiduki kuivatamisega. Kõrgläikeliseks kaitse uuendamiseks, poleerimisjärgseks lõppviimistluseks ja veevabaks tolmuse sõiduki puhastamiseks. Saavuta starläige ja kaitse maksimaalselt kiiresti!

Tavatellimus

Kiirelt kohal alates 75€ tellimusest üle Eesti TASUTA

Tarne Itella Smartpost, DPD, Omniva kulleriga kätte ja pakiautomaatidesse. Valikus on Omniva ja DPD pakiautomaadid, mida saab kasutada 24h ja Itella Smartpost pakiautomaadid, mis on kaitstud välistemperatuuride mõjutuste eest.

Riik Tarneaeg
Eesti 2-4 päeva
Soome 4-10 päeva
Läti 4-10 päeva
Leedu 4-10 päeva
Rootsi 4-10 päeva

Kiirkaitse teflon pihustusvaha kiirviimistlussprei kuivatusvaha. Pihustatav silikoonivaba kaitsevaha hologrammivabaks töötlemiseks. Tänu kiirele paigaldusele hoiab oluliselt kokku tööaega ja samas annab lakipinnale suurepärase kõrgläike. Tänu vastpidavale PTFE (teflon) tehnoloogiale kaitseb lakipinda ja ehisliiste efektiivselt soola, maanteemustuse ja välismõjude eest. PolishMax poleerimissüsteemis (PM5).

Hea kasutada kaitse uuendamiseks pärast igat sõiduki pesukorda. Sobib kasutamiseks kuival pinnal või niisketel pindadel samaaegselt kuivatamisega. Saab kasutada veevabaks pesuks ja tolmu eemaldamiseks lakipinnalt. Sobib näituse ja müügisaalisõidukite lakipindade lõppviimistlemiseks ja kõrgläike andmiseks.

Tänu kiirele töötlusele sobib vahend ideaalselt pindade kaitsmiseks värvitöökodades ja hologrammivabaks lõppviimistluseks ja kaitsmiseks pärast poleerimist. Laseb värskelt värvitud pindadel hingata. Suurepärased tulemused nii masinaga kui ka käsitsi töödeldes.

Kasutamine

Pihustada pinnale ja töödelda poleerimismasinaga ning pehme poleerimispadjaga madalal kiirusel. Käsitsi kasutades pihustada pinnale ja töödelda puhta mikrokiudlapiga. Sõiduki pesemise järgselt, kanda niiskele pinnale ja kuivatada sõiduk kuivatuslapiga nagu tavaliselt.

Koostis

Füüsikalised ja keemilised andmed nagu ka eeskirjad ja koostisosad on ohutusandmete lehel. Säilivusaeg originaalpakendis: min. 1 aasta optimaalne ladustamistemp. 5 kuni 30 °C VOC maksuvaba (Šveits). Ei sisalda fosfaate, AOX-i, aroomiaineid, nitraate, raskemetalle, alküülfenool-etoksülaate. Roosa värvusega ja meeldiva lõhnaga vedelik. Silikoonivaba.

Toode on õige Sinule kui soovid

  • kiiret kõrgläiget ja kaitset lakipinnale ja ehisliistudele soola, maanteemustuse ja välismõjude eest
  • kuivatamisega üheaegselt sõidukit vahatada ja vähendada tööaega
  • anda maksimaalselt head väljanägemist eelpoleeritud ja vahatatud pindadele
  • kiirelt töödelda uksevahesid ja raskesti ligipääsetavaid kohti
  • veevaba pesuvahendit kerge tolmu eemaldamiseks lakipinnalt
  • silikoonivabat ja hingavat toodet, mis sobib värvitöökodadesse
  • tänu kiirele spreipaigaldusele hoida kokku tööaeaga
  • väikest ainekulu ja parimat Šveitsi rohelist kvaliteeti
Kaal
-
Lihv (0-10)

0

Kaitse (0-10)

3

Lahustid

Lahustivaba koostis

Lenduvad orgaanilised ühendid

Ei lendu, VOC vaba (0-5% kontsentraadis)

Ohupiktogramm

Ei ole nõutud koostisega

Tunnussõna

Ei ole nõutud koostisega

Suurus

25L, 10L, 5L, 1L pihustiga, 1L push-pull, 1L korgiga

pH

6-8 (neutraalne)

Silikoon

Ei sisalda silikooni

Ohutusinfo

Ainult professionaalseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas, Tutvu maxolen.ee/ohutuskaardid/